Інспектори Мілованова беруть «на лапу», як і в часи Януковича, – журналіст

Міністр економіки Тимофій Мілованов відзвітував про «перемогу» над тіньовою зайнятістю – тобто, коли ви працюєте і отримуєте зарплату, але офіційно не оформлені. Мілованов похвалився, що за два тижню інспектори відвідали 184 319 підприємств і виявили 315 суб’єктів, які працювали без державної реєстрації і використовували незадекларований роботу. Незареєстрованими виявилися 700 осіб.

Про це у своєму блозі пише блогер і журналіст Дмитро Вовнянко.

Він зазначає, ця інформація Мілованова викликає у людини, яка з реаліями українського бізнесу знайома не з чуток, лише одну емоцію – бурхливий нестримний сміх. Можна навіть опустити, 184 319 підприємств за два тижні – це по 2304 підприємств в годину. Скільки ж інспекторів працює в міністерстві розвитку економіки? Погодьтеся, цінно дізнатися, що відомство Мілованова завело собі персональний батальйон «Інспектор». По-друге, за дослідження компанії «Ernst & Young» поки тіньові операції становлять 26,2% від офіційного ВВП. Простіше кажучи – в тіні знаходиться близько чверті економіки України. І міністр Мілованов хвалитися, що з 184319 перевірених підприємств порушення виявили аж на 315 з них! Тобто 0,2% від загальної кількості. Вражає розбіжність. Це означає, що з інспекторами відомства Мілованова підприємці надійшли також, як за часів Януковича – вони їх «підмазали». Дали «на лапу».

За словами журналіста, очевидно, ці 315 підприємств-порушників, це або ті, у кого просто не було грошей на хабар, або ті, хто мав порушення настільки кричущі, що одним хабаром було не обійтися. Мілованову, замість хвалитися такими цифрами, треба негайно розбиратися з корупцією в своєму батальйоні «Інспектор». Наприклад, треба сформувати ще один батальйон «Інспектор» – який буде контролювати перший батальйон «Інспектор».

Історія держслужби України знає ще й не такі приклади. А тіньова зайнятість, очевидно, не зміниться ніяк – без змін.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh