Тепер Росія займе перше місце в списку «я туди більше не хочу» – саме так резюмувала своє осіннє подорож до Росії велосипедистка-мандрівниця з Кореї Чжон Се Чжин, яка під час листопадньої поїздки до Мурманська ледь не втратила життя.
Справа в тому, що під час своєї подорожі по засніженій Росії кореянка потрапила в ДТП. Її велосипед серед білого дня був збитий їхавшою позаду “Газеллю”, причому сам же водій не відразу і зауважив, що збив когось, оскільки деякий час їхав тягнучи за собою велосипедистку!
“Я зрозуміла, що моя голова рухається під машиною разом з нею. Напевно, я кричала:« Ей, я під твоєю машиною, стоп! »Мені пощастило, що мою голову не розчавило це колесо,” – розповідає кореянка, але на той момент вона навіть не підозрювала, що справжнє випробування чекало її попереду …
Водій котрий збив Чжон Се Чжин, не тільки не визнавав своєї провини, а й поводився вкрай агресивно по відношенню до потерпілої. Причому, прибулі на місце ДТП поліцейські і медики, повністю його підтримували, переконуючи кореянку в тому, що винна в пригоді саме вона, бо взимку на велосипедах не їздять .
“Всі росіяни звинувачували мене:« Чому ти катаєшся взимку? Ніхто не очікує зараз байкера на дорозі! ». Хлопець, який багато допомагав мені, сказав:« Я хочу направити уряду прохання про заборону використання велосипеда взимку і створити веб-сайт з попередженням байкерам «Не катайтеся взимку» »
Я втратила дар мови. Намагаючись зберегти спокій, я сказала йому: «Подія зі мною була викликана не погодою, а безвідповідальним керуванням машиною. Ви повинні вимагати від уряду посилення відповідальності за керування ТЗ і зробити сайт для водіїв під девізом «Давайте їздити обережніше». Я стільки бачила могил на дорозі. Ви думаєте, що
все це байкери? Це означає, що ваші хлопці рулять, як неадекватні. Ось чому так багато людей гинуть і ранятся на дорозі » – розповідає мандрівниця . І додає – “У Росії я зіткнулася з найсильнішим мовним бар’єром. В Африці уряд Судану кілька років забороняв вивчати в школах англійську мову через ненависть до США. Але жителі Судану говорять по-англійськи краще, ніж вивчаючі англійську в школі росіяни. ”
До слова сказати, Росія останнім часом стала братською могилою для багатьох любителів навколосвітніх подорожей своїм ходом підсумовує