Авторські статті

Чому досі мовчить сайт Центробанка РФ про стан золотовалютних резервів

Сьогодні вже 13 січня, а на сайті ЦБ РФ досі останній стоїть запис про стан ЗВР Росії на 26 грудня минулого року. Тоді як, наприклад рік тому відповідну інформацію на цьому сайті подали 3 січня.


Чому рік тому на початку січня російський Центробанк надав інформацію про стан ЗВР РФ в належний час, а нині так довго затягує?
Відповідь на це питання напрошується тільки один! Центробанк Росії просто боїться зараз оприлюднювати дану інформацію. Оскільки росіяни побачать, як багато ЦБ «спалив» ЗВР на підтримку рубля щоб врятувати його від обвалу і відразу ж кинуться в обмінки конвертувати рублі на тверду валюту. Що стане додатковим девальваційних фактором для рубля.

Інших пояснень у мене немає …

Як вказується Зараз на сайті ЦБ РФ, на 26 грудня у Росії залишалося ЗВР в сумі 388 500 000 000 дол. Тоді як на 3 січня минулого року їх було 510 500 000 000 дол. Тобто, мінус 122 млрд дол за неповний рік. При цьому тільки за два останні тижні грудня (до 26 числа) ЦБ РФ спустив близько 25 млрд дол ЗВР Росії.

Нагадаю, в «чорний вівторок», що трапився в Росії 15 грудня минулого року, на Московській біржі курс долара перевищив 80 руб.

Проте потім ЦБ шляхом посиленого продажу валюти із ЗВР збив курс долара до 60 руб і навіть трохи нижче.

На дану хвилину – на 10.10 за київським часом – долар на Московській біржі коштує 65,2 рубля. У порівнянні з раннім ранком долар подорожчав уже на 2,1 руб, що пов’язано з  різким обвалом цін на нафту.

Нагадаю, НБУ опублікував дані про стан ЗВР України на 1 січня 2015 вчора, 12 січня. А Центробанк Білорусі – 6 січня.

Экономика от Пророка

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

4 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.