Подорож до Росії ледь не коштувала життю кореянки – велосипедистки

Тепер Росія займе перше місце в списку «я туди більше не хочу» – саме так резюмувала своє осіннє подорож до Росії велосипедистка-мандрівниця з Кореї Чжон Се Чжин, яка під час листопадньої поїздки до Мурманська ледь не втратила життя.

Справа в тому, що під час своєї подорожі по засніженій Росії кореянка потрапила в ДТП. Її велосипед серед білого дня був збитий їхавшою позаду “Газеллю”, причому сам же водій не відразу і зауважив, що збив когось, оскільки деякий час їхав тягнучи за собою велосипедистку!

“Я зрозуміла, що моя голова рухається під машиною разом з нею. Напевно, я кричала:« Ей, я під твоєю машиною, стоп! »Мені пощастило, що мою голову не розчавило це колесо,” – розповідає кореянка, але на той момент вона навіть не підозрювала, що справжнє випробування  чекало її попереду …
Водій котрий збив Чжон Се Чжин, не тільки не визнавав своєї провини, а й поводився вкрай агресивно по відношенню до потерпілої. Причому, прибулі на місце ДТП поліцейські і медики, повністю його підтримували, переконуючи кореянку в тому, що винна в пригоді саме вона, бо взимку на велосипедах не їздять .

“Всі росіяни звинувачували мене:« Чому ти катаєшся взимку? Ніхто не очікує зараз байкера на дорозі! ». Хлопець, який багато допомагав мені, сказав:« Я хочу направити уряду прохання про заборону використання велосипеда взимку і створити веб-сайт з попередженням байкерам «Не катайтеся взимку» »

Я втратила дар мови. Намагаючись зберегти спокій, я сказала йому: «Подія зі мною була викликана не погодою, а безвідповідальним керуванням машиною. Ви повинні вимагати від уряду посилення відповідальності за керування ТЗ і зробити сайт для водіїв під девізом «Давайте їздити обережніше». Я стільки бачила могил на дорозі. Ви думаєте, що
все це байкери? Це означає, що ваші хлопці рулять, як неадекватні. Ось чому так багато людей гинуть і ранятся на дорозі » – розповідає мандрівниця . І додає – “У Росії я зіткнулася з найсильнішим мовним бар’єром. В Африці уряд Судану кілька років забороняв вивчати в школах англійську мову через ненависть до США. Але жителі Судану говорять по-англійськи краще, ніж вивчаючі англійську в школі росіяни. ”

До слова сказати, Росія останнім часом стала братською могилою для багатьох любителів навколосвітніх подорожей своїм ходом підсумовує zloy_odessit.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

8 − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh