Авторські статтіПодорожі

Подорож за мотивами фільму «Діка» по тихоокеанському узбережжі у фотографіях

Головна героїня кінострічки «Діка» вирушила в подорож, яка допомогла їй змінитися і переглянути життєві пріоритети. Що ж це за чарівний маршрут?

Якщо хто раптом ще не подивився фільм «Діка», рекомендуємо не зволікати з цим і заповнити пробіл. Напевно ви отримаєте колосальне задоволення. Головна героїня імпульсивна, рішуча і слабка одночасно. Щоб підбадьоритися, дійсно зрозуміти, що відбувається в її житті, і вирішити як бути далі, вона вирішується на перезавантаження і відправляється в довгий пішу подорож.

Маршрут Тихоокеанського хребта

Місцезнаходження

Цей маршрут проходить вздовж тихоокеанського узбережжя США. Він розтягнувся від кордону з Мексикою до кордону з Канадою. Пішохідний шлях, який передбачений для мандрівників становить 4279 кілометрів.

Ідея створення

Маршрут з’явився не випадково і протоптали його не просто так. Американський магнат Клінтон Черчілль-Кларк вирішив створити аналог Аппалачскої стріли, яка пролягає в горах Аппалачі. Її довжина збільшувалася з часом і зараз складає близько 3500 км. Тихоокеанський маршрут по частині протяжності вирвався вперед.

Створення стежки

Нинішня Тихоокеанська стежка була створена з безлічі дрібних доріг, об’єднаних в одну. Втілення багатьох деталей взяли на себе волонтери. Перші мандрівники проходили по стежці з харчами і речами, якими запаслися на початку шляху, а, щоб поповнити свої запаси, змушені були шукати населені пункти. Тепер же стараннями волонтерів побудовані перехоплюючі пункти, в яких мандрівники можуть знайти потрібні речі та їжу.

Перехоплюючі пункти потрібні тому, що сама стібка проходити в стороні від великих доріг і населених пунктів.

Як проходить маршрут

Так як стежка проходить на різних рівнях – в горах і в рівнинній місцевості – клімат під час проходження буде сильно змінюватися. На висоті мандрівників можуть навіть застати заморозки. Тому шлях традиційно починають з півдня і поступово рухаються на північ. Така перевага не випадкова – вона враховує час танень льодовиків у горах Сьєрра-Невада і Каскадних горах.

Найчастіше мандрівники призначають старт на квітень місяць, щоб подолати всю дистанцію до настання холодів.

Скільки часу доведеться йти

Звичайно ж, всі дотримуються індивідуального темпу. Але в середньому проходження шляху займає від 3 до 6 місяців. В даний час є два рекордсмена – Джой Макконахі, який подолав весь шлях за 53 дні 6 годин і 37 хвилин і при цьому знаходив всі необхідні речі та їжу на перехоплюючих станціях, і Хизел Андерсон, який йшов 60 днів 17 годин і 12 хвилин, але не вдавався до якої-небудь допомоги.

Альтернативні маршрути

Тихоокеанська стежка не є чимось унікальним. По всьому світу можна знайте безліч треків на будь-який смак і колір. Для тих, хто не готовий відправитися в подорож на кілька місяців, є маршрути по заповідникам і національним паркам різних країн на день-два.

Аппалачська стежка

Де: США

Довжина: 3510 км

Про неї ми вже говорили, саме ця стежка надихнула одну заможну людини на створення Тихоокеанського маршруту. Аппалачськая стежка проходить по національному парку Грейт-Смокі-Маунтінс й розтягується від гори Катадин до гори Спрінгер. Так що незабутні різноманітні види туристам забезпечені.

Стежка Ті-Араора

Де: Нова Зеландія

Довжина: 3000 км

Три місяці нескінченних прогулянок, якщо це можна так назвати, Нової Зеландії точно змінять ваше життя або як мінімум помітно вплинуть на неї. В даному варіанті вам забезпечені прогулянки по мальовничих лісах, льодовиках та іншим неповторним місць Нової Зеландії.

Стежа «Континентальний кордон»

Де: США

Довжина: 4490 км

Напевно ви хоч раз чули цю назву. Звичайно, тому що ця стежка – справжній шлях героїв. Майже 5000 км пішки!!! Кожен рік на таку подорож вирішуються всього близько 150 чоловік і далеко не всі доходять до фінішу, просто сходять з маршруту раніше.

Якщо зважитеся на проходження цього треку, потрібно віддавати собі звіт в тому, що цей шлях небезпечний. Доведеться йти по пустелях, горах, диким лісам – в загальному, цей варіант подорожі набагато більш «дикий», ніж Тихоокеанська стежка наприклад.

Стежа «Гранд Італія»

Де: Італія

Довжина: 6166 км

Вже страшно? А тепер уявіть, що весь цей час будете йти з півдня на північ Італії, спостерігати зміну пейзажів і навіть клімату. Одна думка про те, що близько восьми місяців (саме стільки в середньому займає проходження шляху) ви будете гуляти по цій дивно красивій країні, може підштовхнути до вирішення хоча б ступити на цей шлях. Зійти з нього можна в будь-який час.

Перераховувати ці маршрути можна нескінченно. У Канаді, США, Японії, Непалі і десятках інших країн є такі стежки. Якщо зважитеся на глобальне перезавантаження, вибирайте свій варіант, пакуйте рюкзак і готуйтеся до труднощів, які назавжди змінять ваше життя.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України