Починається процес державного визнання документів про вищу духовну освіту

Міністерство освіти і науки України (МОН) починає визнавати документи, які видані вищими духовними навчальними закладами, а університети зараховувати на навчання випускників цих навчальних установ, повідомляє кореспондент порталу “Релігія в Україні“.

Згідно Постановою Кабінету Міністрів України від 19 серпня 2015 року № 652 визначається порядок, за яким відбувається процедура державного визнання.

Тією ж постановою у пункті 4 дозволяється приймати на навчання за рішенням Вченої ради того навчального закладу, куди планує вступити абітурієнт (без рішення МОН). Деякі навчальні заклади вже приймають на навчання абітурієнтів з документами духовних ВНЗ.

5 травня 2016 року набули чинності Наказ № 678/28808 «Деякі питання державного визнання документів про вищу духовну освіту, наукові ступені та вчені звання» та Положення про Комісію з державного визнання документів про наукові ступені та вчені звання. В наказі деталізується діяльність комісії і даються зразки документів, які будуть видаватися після процедури визнання.

Нарешті, наказом МОН № 836 від 15 липня 2016 року, було затверджено склад двох комісій з визнання документів про вищу освіту та окремо — про визнання наукових ступенів та вчених звань.

Отже, ті хто має бажання визнати свої документи про вищу освіту, наукові ступені на вчені звання, що видані в духовних навчальних закладах, треба надсилати ці документи в МОН, а ті, хто у цьому році хочуть вступити на навчання у ВНЗ України, можуть подавати свої документи в приймальні комісії.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

ten − 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh