МАУ отримала новий літак Boeing

20 липня 2016 року парк авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України» поповнився ще одним новим сучасним повітряним судном Boeing 737-800 NG, виробленим на заводі концерну Boeing в Сієтлі, США.

Нове судно Boeing 737-800 NG пасажирською ємністю у 186 крісел пройшло офіційну процедуру реєстрації в Україні та отримало реєстраційний номер UR-PSR. Разом з даною поставкою парк літаків Boeing 737 NG збільшився до 18 літаків, а загальна кількість суден у складі флоту МАУ зросла до 37-ми.

«Прибуття абсолютно нового літака Boeing 737-800 NG – знакова подія для авіакомпанії МАУ зокрема і України в цілому. Це чи не єдина поставка такого повітряного судна з початку кризи і, відповідно, одна з найбільших одноразових інвестицій в українську компанію, – страхова вартість літака складає 50 мільйонів доларів США», – зазначила Євгенія Сацька, корпоративний прес-секретар МАУ.

Повітряне судно UR-PSR є шостим з дев’яти літаків Boeing 737-800 NG, запланованих до поставки в рамках програми розширення й оновлення флоту МАУ в поточному році.

Поставка даного судна була запланована на початок липня. Однак, зважаючи на певні дії по відношенню до МАУ, в тому числі обшуки корпоративних офісів авіакомпанії інспекторами одного з державних органів, міжнародними інвесторами було проведено низку додаткових перевірок.

Перевірки показали, що МАУ працює згідно з українським та міжнародним законодавством і повністю відповідає всім міжнародним стандартам і вимогам. Відповідно, угода була затверджена. Проте, поставка літака була затримана, що спричинило нестачу пасажирської ємності парку МАУ в високий сезон і пов’язані з цим збої в розкладі.

У четвер, 21 липня, новий літак буде введений в комерційну експлуатацію і виконає перший рейс за маршрутом Київ – Ларнака – Київ.

Докладну інформацію про авіакомпанію МАУ можна отримати на сайті – www.flyuia.com

Прес-служба авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України»

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh