Новини

Почався найбільший зорепад 2015 року

Сьогодні, 7 грудня, жителі планети зможуть стати свідками унікального видовища. Зорепад Гемініди, який є одним з найпотужніших метеоритних потоків, почнеться цієї ночі і триватиме аж до 17 грудня.

Спостерігати без перебільшень самий видовищний і потужний по своїй силі зорепад зможуть практично всі жителі планети Земля, оскільки пройде «метеоритний дощ» як у Південній, так і в Північній півкулях. Як відзначають вчені, зірки почнуть падати вже сьогодні, проте спостереження за процесом любителям космосу варто починати вже після 11 грудня, оскільки тоді кількість метеоритів істотно зросте.

Пік цього незвичайного явища під назвою Гемініди припаде на 14 грудня. У цей період в окремих районах число метеоритів, що падають, досягне близько 120 на годину.

Також науковці додали, що під кінець року нас чекає ще один потужний зорепад — потік Урсіди. Він «накриє» Землю вже 23 грудня. Нагадаємо, що Гемініди являє собою один з найпотужніших метеоритних потоків. Він був відкритий ще в XIX столітті і відрізняється високим рівнем яскравості. Один з найбільш вражаючих зорепадів Гемініди був зафіксований в 2011 році, коли були сплески до 200 метеорів на годину.

Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.