Техно

Початок роботи в панелі управління ISPmanager

Для початку роботи в панелі IPSmanager на хостингу потрібно увійти на хостинг сервер. Дані для доступу до панелі хостинг компанія відправляє Вам в листі при замовленні послуги. Подивитися їх також можна в особистому кабінеті в розділі “Товари і послуги” виділивши вашу послугу і вибравши параметр “Лист”.

Як дізнатися пароль від хостингу

Якщо при замовленні послуги хостингу Ви вказали доменне ім’я – воно буде автоматично припарковано на акаунті. Якщо ж ні – то в панелі керування перейдіть на сторінку “Доменні імена” і додайте ваш домен, проставивши всі відповідні галочки при створенні. Важливо при паркування домену обрати хостинг-провайдера, якому довіряють. Компанія Thehost – один з лідерів на ринку хостингу, реєстрації доменів в Україні. Ви самостійно можете знайти відгуки в інтернеті. Основними перевагами в співпраці з компанією буде :

  • багаторічний досвід роботи на ринку;
  • цілодобова он-лайн підтримка;
  • гнучке ціноутворення;
  • різноманітність послуг.

Як припаркувати/додати домен на хостингу

Щоб створити свою поштову скриньку спочатку переконайтеся що в панелі управління в розділі “Поштові домени” доданий ваш домен. Якщо немає – додайте його натиснувши на іконку створити.

Після цього в розділі “Поштові скриньки” з’явиться можливість створити поштову скриньку на основі вашого домену.

Як створити свій поштовий ящик

Далі працювати з поштою можна користуючись вбудованими поштовими клієнтами. Відкрити поштовий клієнт можна в панелі управління в розділі “Доп. Додатки” – “Електронна пошта”.

Робота з поштою на хостингу

На всіх shared-хостинг серверах доступні два поштових клієнта. За замовчуванням встановлений більш новий і зручний поштовий інтерфейс. Також є можливість користуватися альтернативним клієнтом SquirrelMail.

Вибрати який з клієнтів буде відображатися в “Доп. Додатках” можна в налаштуваннях панелі управління.

Робота з поштою на хостингу

Також для роботи з поштою можна налаштувати поштові клієнти такі як The Bat або або Outlook.

Для роботи використовуйте дані поштові налаштування:

  • SMTP: mail. (Ваш.домен) Порт 25 (Уточніть у вашого провайдера чи не закритий цей порт, тому що у всіх мобільних операторів і Укртелекому він закритий. Якщо закритий, використовуйте 465 або 587)
  • POP3: mail. (Ваш.домен) Порт 110
  • Для обох не потрібно використовувати SSL / TLS !!!
  • Для SMTP потрібно використовувати авторизацію з паролем, де в якості логіна використовувати створений поштовий ящик в цьому домені і його пароль

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України