Авторські статті

Луценко звинуватив Гриценка у наклепі і дав добу на вибачення

Генеральний прокурор України Юрій Луценко звинуватив кандидата в президенти, екс-міністра оборони Анатолія Гриценка у тому, що що кандидат в Президенти Гриценко, намагаючись відповісти на питання Д. Гордона про причини його неучасті в АТО, заявив, що війна давно б закінчилася, якби він (Луценко – авт.) не ховав сина від фронту.

В свою чергу Юрій Луценко повідомив, що його син пішов у 2014 на фронт добровольцем і служив солдатом 2 гармати 1 вогневого взводу 2 батареї 1 гаубичного дивізіону 55 Запорізької бригади :

“Я завжди вважав неприпустимим використовувати сім’ї в цілях політичної дискредитації.

Але сьогодні дізнався, що кандидат в Президенти Гриценко, намагаючись відповісти на питання Д. Гордона про причини його неучасті в АТО, заявив, що війна давно б закінчилася, якби я не ховав сина від фронту.

Даю 24 годину «чесному» полковнику для вибачення.

Мій син пішов у 2014 на фронт добровольцем і служив солдатом 2 гармати 1 вогневого взводу 2 батареї 1 гаубичного дивізіону 55 Запорізької бригади.

І поки бравий екс Міністр оборони заявляв, що призов його сина є покаранням за громадянську позицію, мій Сашко разом з побратимами вів вогонь по противнику з- під Пєсків в ході оборони ДАПу.

Не вважаю це чимось особливим. Це – обовязок кожного громадянина своєї країни.

Але поняття честі у мене і мого сина зовсім інші, ніж у нього.”, – повідомив Юрій Луценко.

Фото – зі сторінки Юрія Луценка в мережі Фейсбук.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України