Авторські статтіТехно

Початок будівництва телескопу з найбільшою в світі цифровою камерою

У Міністерстві енергетики США прийняли остаточне рішення про будівництво 3,2-гігапіксельні камери для нового ширококутного телескопа LSST.


Згідно з досягнутими домовленостями, великий синоптичний оглядовий телескоп LSST з найбільшою в світі 3,2-гігапіксельні камерою повинен бути побудований до 2020 році на піку Ель-Пеньон гори Сіро-Пачон висотою +2682 метра в північній частині Чилі.

Щоб вивести на екран знімок з камери телескопа, потрібно півтори тисячі екранів з роздільною здатністю Full HD. LSST отримуватиме повне зображення всієї південної півкулі кожні три дні завдяки безпрецедентно широкому куту огляду.


Найбільша у світі цифрова камера вивчатиме небо.
Кожен кадр камери охоплює 3,5 градуса дуги, що в сім разів більше видимого діаметра Місяця або Сонця, а завдяки великому сенсору телескоп буде щорічно отримувати більш 6000 терабайт інформації, яка буде зберігатися в спеціальній базі даних.

Унікальна камера висотою 1,65 метра і шириною 3 метри володіє сенсором з діагоналлю 64 сантиметри. Вчені вважають, що за 10 років функціонування LSST зможе побачити десятки мільярдів галактик.

Популярная Механика

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України