Авторські статті

По всій Україні завершується створення страйкових комітетів для проведення потужного Всеукраїнського страйку

“УДАР” проводить роботу з підготовки та проведення Всеукраїнського страйку.

З цією метою по всій Україні створюються страйкові комітети. Зокрема, комітети створюються в АР Крим, обласних центрах, містах обласного та районного значення. До створення комітетів залучаються представники інших опозиційних сил, громадських організацій, Народних рад, студенти, транспортники, юристи, журналісти тощо. Крім того, такі комітети формуються на підприємствах, організаціях, установах.

Координацію роботи страйкових комітетів здійснюють Голова Всеукраїнського страйкового комітету, депутат від “УДАРу” Сергій Каплін та народний депутат від “УДАРу” Федір Негой.

Всі, хто бажають приєднатися до страйкових комітетів, можуть звертатися за телефонами: (044) 4812239 та (050) 7402363 або надсилати свої пропозиції на електронну пошту: vseukr.strike@gmail.com

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.