Авторські статті

Плювали ми на ваші закони – як і ви на наші права!

На Грушевському плацдармі почали пускати людей на першу барикаду. Щось то там готуэться. Але якщо це буе наступ в одному місці, то це нічого не дасть. Потрібно створювати мобільні групи та дійте, а акож підготуйтеся утворити другий плацдарм на Банковій.

Сьогоднішній панівний режим може бути усунений з політичного життя України лише силою всенародної революції як системою радикальних дій. І ці дії мають бути спрямовані не на окремі політичні реформи чи дострокові вибори, а на демонтаж всієї політичної системи та принциповий перерозподіл функцій між державою та суспільством у відповідності з національними, політичними та соціальними традиціями Українського Народу.

Будь-які соціально-економічні зміни не можуть бути здійснені в рамках встановлених режимом правил, як би їх не називали, оскільки це суперечить життєвому зацікавленню цього режиму.

Тому всі основні дії мають проходити поза рамками цих правил.

Натомість в програмі дій парламентської опозиції відсутні вимоги повної зміни політичної системи – лише сподівання на механізми виборчої демократії. І саме це дає режиму можливість постійно легітимізовувати себе через контроль та фальсифікацію виборчого процесу.

Демонтаж існуючої політичної системи і заміна особового складу влади мають відбуватися за класичними “законами” революції – “знизу” – від громадян, оскільки спрямовані на становлення громадянського суспільства в Україні, а не приведенням когось до влади.

В цьому плані важливим є явочні дії, що здійснюються без санкцій влади і які є правом громадян. Цими діями мають бути позбавлені права державного суверена різного роду олігархічно-номенклатурні корпорації. Де б вони не перебували – при владі чи в опозиції. Єдиним законним сувереном України має бути стверджений Український Народ.

Ми тут не обговорюємо моральних проблем збройної боротьби, до якої вдавалися громадяни європейських держав в боротьбі за свої права та свободи, і які для українців сьогодні є взірцем цивілізованості. Бо в Україні існуючі реалії ще дають змогу діяти мирно та ефективно. Але це не означає, що мирні дії заперечують насильство над тими, хто скоїв злочини проти Українського Народу.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

11 коментарів

  1. Не хотел бы я иметь дело со свободой, как и мои деды с бандеровцами. Для них только одно-уничтожение

  2. фактически в стране построена худшая форма кланово олигархического дикого капитализма. Эту модель охарактеризовали такие ученые, как Олсон, Нортсон. Это так называемая модель государства стационарного бандита, под командой которого находится кочующая криворожско-донбасская бандитская группировка.

    1. Но уже ж ПОСТРОЕНА! Клан Морганов также начинался с пирата!А вам бы все развалить-построить-развалить-построить…Ваш анархически-утопически-олиргахически-клановый капитализм будет лучше? Тем более его опять 23 года строить надо будет.

  3. Який кошмар! Ще не всіх дурних війна убила!Приведіть приклад “класичної революції “знизу”, яка виявилася потрібною народу і привела до процвітання чи демократії.Ви знову зовете 15-25річних екстремалів на барикади?Думаєте, що у війну граються?

  4. Успішно Україна наближається до стану Лівії та Сірії. Там – дикунськи мусульманські племєна. У нас рагульські, але теж дикунські загони. Як є два калаша та один джип – вже можна голосно вимагати участі у перерасподілі влади у країні. То що, як араби, розірвемо власну країну на шматки і знищимо тисячі її мешканців? Але у нас інший клімат – банани на пальмах самі не виростають. Неадекватні покручі поступово захоплюють владу і відразу починають один другого чубити до крові – хто з них крутіший гетьман. Може вже вистачить владцям підставляти ліву щоку після отримання бруківкою по правій? Варто застосувати заходи та засоби найдемократичніших поліційних підрозділів – німецьких та американських. Усім тим “правим секторам”, “спільним справам” тощо віддавна місце у буцегарні. Вочевидь у спонсорів Майдану нема проблем з подальшим його фінансуванням. Бо іх мета по перетворенню Неньки у криваве лайно визначає заходи з підтримки різноманітної вже озброєної сволоти.

  5. И кто публикует такую ьхрень. Разве что вся правдв звключена в двух последних строках этого шедевра глупости.

  6. Правильно! І тільки так ми зможемо перемогти банду, яка нас не має за людей розумних. Дапй Боже нам всім здоров`я і сил/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.