Плетіння орхідеї з бісеру


Бісероплетіння- це прекрасне захоплення, що дає гарні плоди фантазії і праці. Звичайно, бісероплетіння вимагає посидючості і уважності, але результати цієї творчості порадують всіх початківців від дітей до дорослих.

Ми познайомимо вас з різними способами бісероплетіння. Приєднатися до цього захоплюючого заняття можна відвідавши інтернет магазин igolochka.com.ua, у нас ви завжди знайдете цікаві схеми кольорів, тварин, дерев, браслетів, кольє та інших прикрас з бісеру, а також все що необхідно і для інших видів рукоділля.

Прекрасні і ніжні квіти ви без особливих зусиль зможете змайструвати з цього матеріалу (бісеру) – за зовнішнім виглядом вони будуть дуже сильно схожі на справжні і можуть стати довговічною заміною для букетів живих квітів.

Орхідея з бісеру

Розкішна орхідея по праву може вважатися царственним представником в світі квітів. Швидше навчіться робити цю привабливу квітку, яка може стати яскравим акцентом для будь-якого інтер’єру.

Підготуйте бісерок № 10 трьох кольорів (наприклад, білого, фіолетового і зеленого), сама квіточка буде складатися з чашолистків і різних пелюсток.

4

Візьміть відрізок дроту діаметром 0,3 мм і довжиною 52 см, наберіть 4 бісерини на вісь і приступайте до плетіння пелюстки, низ її повинен бути загостреним, а верх – округлим. Для заокруглення дугу слід перпендикулярно закріплювати на осі, а для загострення – злегка під кутом. Таким способом сплетіть 10 дуг (тобто 5 оборотів). Всього для орхідеї знадобиться 2 таких пелюсточка.

Наступними будуть плестися чашолистки (знадобиться 3 шт). На відрізок дроту 45 см наберіть 14 бусинок і зробіть 6 дуг (тобто 3 обороти).

Для пелюстки-губи знадобиться 3 деталі. Для великої візьміть дротик 45 см, наберіть 6 штучок і зробіть 8 дуг (тобто 4 обороти). Така пелюстка-губа повинна бути двоколірною, ось чому слід чергувати забарвлення. Потім приходить черга пари маленьких пелюстків – теж двоколірних.

5

Для виготовлення тичинки на 7-сантиметровий дріт наберіть 7 білих бісерин, зробіть петлю і скрутіть разом дротові кінці.

Також для орхідеї знадобиться ще 4 листка. На дротовому відрізку довжиною 145 см зробіть десятисантиметрову вісь, на неї наберіть 30 кругляшок і зробіть 14 дуг (7 оборотів).

Тепер, коли всі складові частини готові, необхідно приступити до складання рукотворної орхідеї. Прикрутіть тичинки до пелюстки-губи, з боків розташуйте дві маленькі деталі губи. Дріт підігніть перпендикулярно до пелюсточки, прикрутіть дві пелюстки, далі в хід повинні піти три чашолистка. В результаті роботи у вас вийде одна квітка орхідеї. На гілочці їх може бути п’ять або більше, отже, вам потрібно повторити всі маніпуляції ще, як мінімум, чотири рази.

На кожній квітці обмотайте ножку промазаною в ПВА зеленою ниткою (приблизно на 2,5 см). До самого краю товстого дроту прикріпіть першу квіточку, потім трохи обмотайте стебло нитками і знову закріпіть ще одну. Таким чином вам слід закріпити на стеблі все суцвіття. Стебло обмотайте нитками до самого низу, прикріпіть листя. Готовий виріб «посадіть в горщик» і залийте фіксуючим розчином.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh