Життя

Плетіння орхідеї з бісеру

6
Бісероплетіння- це прекрасне захоплення, що дає гарні плоди фантазії і праці. Звичайно, бісероплетіння вимагає посидючості і уважності, але результати цієї творчості порадують всіх початківців від дітей до дорослих.

Ми познайомимо вас з різними способами бісероплетіння. Приєднатися до цього захоплюючого заняття можна відвідавши інтернет магазин igolochka.com.ua, у нас ви завжди знайдете цікаві схеми кольорів, тварин, дерев, браслетів, кольє та інших прикрас з бісеру, а також все що необхідно і для інших видів рукоділля.

Прекрасні і ніжні квіти ви без особливих зусиль зможете змайструвати з цього матеріалу (бісеру) – за зовнішнім виглядом вони будуть дуже сильно схожі на справжні і можуть стати довговічною заміною для букетів живих квітів.

Орхідея з бісеру

Розкішна орхідея по праву може вважатися царственним представником в світі квітів. Швидше навчіться робити цю привабливу квітку, яка може стати яскравим акцентом для будь-якого інтер’єру.

Підготуйте бісерок № 10 трьох кольорів (наприклад, білого, фіолетового і зеленого), сама квіточка буде складатися з чашолистків і різних пелюсток.

4

Візьміть відрізок дроту діаметром 0,3 мм і довжиною 52 см, наберіть 4 бісерини на вісь і приступайте до плетіння пелюстки, низ її повинен бути загостреним, а верх – округлим. Для заокруглення дугу слід перпендикулярно закріплювати на осі, а для загострення – злегка під кутом. Таким способом сплетіть 10 дуг (тобто 5 оборотів). Всього для орхідеї знадобиться 2 таких пелюсточка.

Наступними будуть плестися чашолистки (знадобиться 3 шт). На відрізок дроту 45 см наберіть 14 бусинок і зробіть 6 дуг (тобто 3 обороти).

Для пелюстки-губи знадобиться 3 деталі. Для великої візьміть дротик 45 см, наберіть 6 штучок і зробіть 8 дуг (тобто 4 обороти). Така пелюстка-губа повинна бути двоколірною, ось чому слід чергувати забарвлення. Потім приходить черга пари маленьких пелюстків – теж двоколірних.

5

Для виготовлення тичинки на 7-сантиметровий дріт наберіть 7 білих бісерин, зробіть петлю і скрутіть разом дротові кінці.

Також для орхідеї знадобиться ще 4 листка. На дротовому відрізку довжиною 145 см зробіть десятисантиметрову вісь, на неї наберіть 30 кругляшок і зробіть 14 дуг (7 оборотів).

Тепер, коли всі складові частини готові, необхідно приступити до складання рукотворної орхідеї. Прикрутіть тичинки до пелюстки-губи, з боків розташуйте дві маленькі деталі губи. Дріт підігніть перпендикулярно до пелюсточки, прикрутіть дві пелюстки, далі в хід повинні піти три чашолистка. В результаті роботи у вас вийде одна квітка орхідеї. На гілочці їх може бути п’ять або більше, отже, вам потрібно повторити всі маніпуляції ще, як мінімум, чотири рази.

На кожній квітці обмотайте ножку промазаною в ПВА зеленою ниткою (приблизно на 2,5 см). До самого краю товстого дроту прикріпіть першу квіточку, потім трохи обмотайте стебло нитками і знову закріпіть ще одну. Таким чином вам слід закріпити на стеблі все суцвіття. Стебло обмотайте нитками до самого низу, прикріпіть листя. Готовий виріб «посадіть в горщик» і залийте фіксуючим розчином.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України