Новини

Електрошокер і його види

1108-3-1200x1000Як купити шокер?
Найзручніший спосіб через інтернет. Наш інтернет магазин електрошокерів має такий асортимент, якого немає навіть в збройовій крамниці. Ви можете підібрати підходящу модель за найнижчими цінами. Для того, щоб дізнатися про доставку та оплату шокера, просто зайдіть в спеціальний розділ нашого сайту: http://elektroshokery.in.ua/. Якщо у вас ще залишилися сумніви щодо вибору, прочитайте відгуки покупців на товар або зателефонуйте нашому фахівцеві. Чим ще хороша покупка шокера через інтернет? Є ще ряд переваг: ми не завищуємо ціни на шокери, здійснюємо відвантаження і доставку дуже швидко, так що вам не доведеться нудитися в очікуванні замовлення.

Електрошокери поділяються на такі види:

1) Електрошокер ліхтар. До цього виду належить велика кількість моделей, всі вони виготовлені у вигляді звичайного ліхтаря. Ліхтар електрошокер завжди має максимально яскраву потужність ліхтаря і може застосовуватися , як звичайного підсвічування, так і для засліплення нападника (особливо ефективно це працює в темну пору доби). Однак при тривалому використанні його, як ліхтаря потрібно стержити за зарядом батареї, щоб її хватало і на розряд безпосередньо шокером. Приклад: електрошокер ліхтар ОСА 1 101 police.

2) Електрошокер класичної форми. Одна з найпопулярніших моделей, класичні електрошокери представляють собою моноблок, який переважно не виконоє якихось додаткових функцій окрім шокеру.

3) Електрошокер кийок.Це електрошокери, стилізовані під кийок. Шокери-кийки мають міцний корпус, який витримує удар по тілу, отже при самозахисті ним можна скористатися і “відбитися” від нападника. З недоліків це великий розмір шокера, який незавжди поміститься в жіночій сумочці, чи кишені куртки. Приклад: електрошокер кийок ОСА 1109.

4) Електрошокер замаскований. Такі електрошокери створюються спеціально для прихованого носіння. Маскувальний електрошокер виготовляється у вигляді мобільного телефону (iPhone або Nokia), у вигляді губної помади або у вигляді духів. Дуже зручний і не привертає зайвої уваги.

5) Стріляючий електрошокер. Здатний нанести каліцтва на відстані, стріляє електродами. Приклад: стріляючий електрошокер Taser (Тайзер). Така модель більш популярна серед правоохоронців америки, а для повсякденного захисту вона дещо непідходить. Оскільки вистрелені електроди потребують нової закладки, яка займає досить немало часу і проти де-кількох нападників таким шокером не можна скористатися.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України