Електрошокер і його види

Як купити шокер?
Найзручніший спосіб через інтернет. Наш інтернет магазин електрошокерів має такий асортимент, якого немає навіть в збройовій крамниці. Ви можете підібрати підходящу модель за найнижчими цінами. Для того, щоб дізнатися про доставку та оплату шокера, просто зайдіть в спеціальний розділ нашого сайту: http://elektroshokery.in.ua/. Якщо у вас ще залишилися сумніви щодо вибору, прочитайте відгуки покупців на товар або зателефонуйте нашому фахівцеві. Чим ще хороша покупка шокера через інтернет? Є ще ряд переваг: ми не завищуємо ціни на шокери, здійснюємо відвантаження і доставку дуже швидко, так що вам не доведеться нудитися в очікуванні замовлення.

Електрошокери поділяються на такі види:

1) Електрошокер ліхтар. До цього виду належить велика кількість моделей, всі вони виготовлені у вигляді звичайного ліхтаря. Ліхтар електрошокер завжди має максимально яскраву потужність ліхтаря і може застосовуватися , як звичайного підсвічування, так і для засліплення нападника (особливо ефективно це працює в темну пору доби). Однак при тривалому використанні його, як ліхтаря потрібно стержити за зарядом батареї, щоб її хватало і на розряд безпосередньо шокером. Приклад: електрошокер ліхтар ОСА 1 101 police.

2) Електрошокер класичної форми. Одна з найпопулярніших моделей, класичні електрошокери представляють собою моноблок, який переважно не виконоє якихось додаткових функцій окрім шокеру.

3) Електрошокер кийок.Це електрошокери, стилізовані під кийок. Шокери-кийки мають міцний корпус, який витримує удар по тілу, отже при самозахисті ним можна скористатися і “відбитися” від нападника. З недоліків це великий розмір шокера, який незавжди поміститься в жіночій сумочці, чи кишені куртки. Приклад: електрошокер кийок ОСА 1109.

4) Електрошокер замаскований. Такі електрошокери створюються спеціально для прихованого носіння. Маскувальний електрошокер виготовляється у вигляді мобільного телефону (iPhone або Nokia), у вигляді губної помади або у вигляді духів. Дуже зручний і не привертає зайвої уваги.

5) Стріляючий електрошокер. Здатний нанести каліцтва на відстані, стріляє електродами. Приклад: стріляючий електрошокер Taser (Тайзер). Така модель більш популярна серед правоохоронців америки, а для повсякденного захисту вона дещо непідходить. Оскільки вистрелені електроди потребують нової закладки, яка займає досить немало часу і проти де-кількох нападників таким шокером не можна скористатися.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

8 − 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh