Новини

Пледи, покривала, простирадла оптом від магазину Polotenca

Домашній текстиль є обов’язковим атрибутом у кожному домі. Він створює затишок, особливу атмосферу, зігріває у холодні дні. Компанія Polotenca https://polotenca.ua/ua/prostyni-pledy-pokryvala/ пропонує вироби для різних сезонів, різноманітного складу та дизайнерського оформлення. Співпрацювати з постачальником вигідно власникам великих та маленьких магазинів.

Як обрати плед за типом тканини

Для захисту білизни від пилу та бруду використовують покривало. Зазвичай воно щільне та важке. А от плед виконує більше функцій. Ним також можна застеляти ліжко, а ще вкриватися замість ковдри у теплу пору року. Під час підбору виробу потрібно звертати увагу на розмір та склад тканин. Залежно від складу основи плед матиме інші властивості.

  • Вовна. Натуральний матеріал, який добре зігріває, швидко поглинає та виводить зайву вологу. Пледи виготовляють з кашеміру, пашміни, овечої вовни. Недоліком виробу вважають деяку колючість волокон та можливість виникнення алергії.
  • Кашемір. Тонка та приємна на дотик тканина. Плед добре зігріває, вирізняється хорошою теплопровідністю. Вироби шовковисті, приємні на дотик.
  • Жаккард. Тканина складається з натуральних та синтетичних волокон. Вироби зносостійкі, легкі, добре зігрівають. Особливості тканини дозволяють виготовляти пледи з узорами та фактурними малюнками.
  • Фліс. М’які покривала з натуральною основою. Завдяки вмісту синтетичних волокон пледи стійкі до зносу, витримують багато циклів прання, їм не шкодить міль.

Найбільш вишукані та дорогі вироби з хутра. Виробники пропонують пледи з натурального та штучного хутра (за властивостями не поступається традиційному).

Простирадла оптом від магазину Polotenca

Простирадла набагато більше впливають на комфорт сну, ніж може здаватися на перший погляд. Важливо, щоб виріб не скручувався від рухів людини, добре поглинав вологу, не «парив». Такими якостями наділені простирадла з мікрофібри. Це ніжний, м’який матеріал, який добре зберігає тепло, незважаючи на вміст синтетичних волокон у складі.

Завдяки невеликому відсотку поліефіру на тканині вдається формувати ворсисту поверхню. Виробники створюють об’ємні малюнки. Широкий асортимент виробів різного розміру, кольору, дизайну дозволяє відшукати простирадло для найвибагливіших покупців. Магазин Polotenca пропонує кілька варіантів малюнка в одній партії простирадл.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України