Авторські статті

Президент США Дональд Трамп дає старт гонці озброєнь

Платон: Трамп дает старт гонке вооружений
Напередодні Дональд Трамп, президент США, анонсував зміни в бюджеті країни, і, згідно з його планом, США можуть збільшити витрати на оборону на 54 мільярди доларів вже в наступному році, і це на дев’ять ять відсотків більше порівняно з поточним роком.

Як повідомляє Голос українською з посиланням на Оглядач, про це написав Євген Платон. За словами бізнесмена, під час брифінгу в Білому домі зазначалося, що Трамп запропонував рекордне збільшення витрат на оборону, однак воно необхідно, щоб відновити військову інфраструктуру, також Трамп своєю заявою підтвердив передвиборчі обіцянки. «Мова йде про верхній межі витрат – це 603 мільярда доларів. Це найбільше підвищення витрат за всю історію США», цитує Платон заяву Міка Малвані, голови Адміністративно-бюджетного управління.

Бізнесмен при цьому порівнює військовий бюджет США з військовим бюджетом Росії – за його словами, в 2015 році витрати Росії на оборону склали 66,4 мільярда доларів, і це на 14 менше, ніж витрати держав, які є членами НАТО. Підсумок – США буде робити все, щоб зміцнити військову міць.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України