План Путіна – розчленувати Україну і прибрати її до рук

План Путіна – розчленувати Україну і прибрати її до рук по частинам. Шляхи реалізації – або дестабілізація окремих регіонів, або збройне вторгнення. Або комбінація обох.

Якщо уряд не зрозуміє цього, то щонайменше кілька регіонів буде втрачено.

Переговори з Росією нічого не дадуть, бо для неі переговори – це лише елемент гри для відвернення уваги від реалізації основного плану.

За цих обставин реальними мені видаються лише два сценарії:

1. прискорена підготовка до відбиття агресії, основну роль у чому має відіграти військово-дипломатична допомога союзників. Без такоі допомоги Украіна не зможе чинити спротив тривалий час. Якщо така допомога неможлива, то

2. Організація оборони Східної України з тим, щоб нанести максимум втрат супротивнику на початковому етапі вторгнення, організація підпілля на Сході України, організація оборони по Дніпру для унеможливлення його форсування впродовж перших 2-3 днів бойових дій.

Виходячи з того, що легітимізація української влади шкодить планам РФ, початок вторгнення найбільш вірогідно має відбутися до дня голосування на виборах президента. Зменшити цю загрозу наразі можуть лише активні санкції проти Росії з боку США та ЄС.

Тому зараз першочерговим завданням української дипломатії повинно стати не відновлення діалогу та політичних контактів з РФ, а на опрацювання взаємодії з союзниками на випадок війни, а також заохочення іх до поглиблення санкцій проти Росії.

Bohdan Yаremenko

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

20 + 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh