Авторські статті

Активісти з Миколаєва вимагають притягнути Царьова до відповідальности

Миколаївська обласна організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода” вимагає від Генеральної прокуратури України притягнути представника п’ятої колони в Україні Олега Царьова до кримінальної відповідальности. Про це заявив голова організації Демид Губський, коментуючи напад Царьова на містян та його вислови, що не сумісні з поведінкою народного депутата та громадянина України.

9 квітня громада Миколаєва вирішила зустрітися із так званим народним депутатом кандидатом у президенти Олегом Царьовим, аби висловити своє ставлення до його антиукраїнської діяльности. Містяни прийшли до лікарні, де Царьов мав намір здійснювати свою українофобську пропаганду. Коли громада наблизилася до українофоба, він розпочав нецензурно висловлюватися на адресу миколаївців, називати їх “фашистами”, “зрадниками”, “суками” тощо. Після цього разом зі своїми охоронцями він здійснював фізичні напади на містян. Миколаївці змогли зупинити антиукраїнську діяльність Царьова у місті, не допустили його до лікувальної установи та провели українофоба вигуками “Ганьба!”, “На коліна!” тощо.

Зауважимо, що згодом Царьов навіть скасував свій етер на місцевому телебаченні. Хоча достоту не відомо, що стало причиною для цього – тверда україноцентристська позиція громади, яка не захотіла слухати кремлівську пропаганду, чи позиція каналів, які, можливо, не захотів забруднювати вітчизняний інформаційний простір.

“Дії Царьова порушують Закон України “Про статус народного депутата”, ображають честь і гідність громадян, компрометують статус народного депутата. Своїми діями (зокрема неодноразовим застосуванням сили до громадян та неодноразовими образливими висловами на адресу миколаївців, які виступають за територіяльну цілісність України) Олег Царьов перейшов усі межі людської моралі.

Крім того, Царьов, який 6 тижнів не з’являвся у Раді, 9 квітня, знову проігнорував засідання українського парламенту. Саме цього дня могло бути ухвалено Закон “Про проведення люстрації в Україні”, законопроєкт щодо прав громадян у боротьбі з корупцією та зловживанням владою, про Національне б’юро антикорупційних розслідувань, посилення кримінальної відповідальности за незаконне розміщення на території України державних символів инших держав.

Царьов, який підтримав силовий розгін Майдану, виступає за федералізацію України, розпалює міжнаціональну ворожнечу, оббріхує національних героїв України, зневажає думку територіяльної громади міста, до якого він приїхав, б’є громадян України, прикриваючись депутатським мандатом, не має права балотуватися на посаду Президента, носити депутатський значок. Він має постати перед судом за свої беззаконня”, – наголосив очільник ВО “Свобода” на Миколаївщині Демид Губський.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.