Жінки, які випивають більш схильні займатися незахищеним сексом – вчені

Жінки, які перебувають у нетверезому стані, як правило, найчастіше демонструють ризиковану сексуальну поведінку і схильні займатися незахищеним інтимом. Про це розповідають вчені.

Як випливає з матеріалів наукової роботи, оприлюдненої у виданні Т?е Journal of Behavioral Medicine, секс без використання презерватива значним чином пов’язаний із задоволенням фізичних потреб і переконанням, що алкоголь сприяє ризикованій поведінці.

Велика частина молодих жінок зізнається, що пияцтво до моменту статевого акту негативним чином позначається на когнітивних функціях і здатності приймати рішення.

Вчені анонімно опитали 287 учнів коледжу, які поінформували про свою останню сексуальну активністиь, яка пов’язана з вживанням спиртного. Звіту підлягали події 30-денного періоду. Велика частина жінок, що брали участь у дослідженні, випивали 3-5 напоїв і свій стан, і стан статевого партнера, описувала як «помірне сп’яніння».

На думку фахівців, розуміння факторів, які лежать в основі асоціації між алкоголем і незахищеним інтимом, має значення для громадської охорони здоров’я. Особливо зважаючи на те, що жінки дуже часто отримують ВІЛ-інфекцію та різні інші захворювання під час гетеросексуальних контактів.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nineteen + 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh