Авторські статтіТехно

Жінки, які випивають більш схильні займатися незахищеним сексом – вчені

Жінки, які перебувають у нетверезому стані, як правило, найчастіше демонструють ризиковану сексуальну поведінку і схильні займатися незахищеним інтимом. Про це розповідають вчені.

Як випливає з матеріалів наукової роботи, оприлюдненої у виданні Т?е Journal of Behavioral Medicine, секс без використання презерватива значним чином пов’язаний із задоволенням фізичних потреб і переконанням, що алкоголь сприяє ризикованій поведінці.

Велика частина молодих жінок зізнається, що пияцтво до моменту статевого акту негативним чином позначається на когнітивних функціях і здатності приймати рішення.

Вчені анонімно опитали 287 учнів коледжу, які поінформували про свою останню сексуальну активністиь, яка пов’язана з вживанням спиртного. Звіту підлягали події 30-денного періоду. Велика частина жінок, що брали участь у дослідженні, випивали 3-5 напоїв і свій стан, і стан статевого партнера, описувала як «помірне сп’яніння».

На думку фахівців, розуміння факторів, які лежать в основі асоціації між алкоголем і незахищеним інтимом, має значення для громадської охорони здоров’я. Особливо зважаючи на те, що жінки дуже часто отримують ВІЛ-інфекцію та різні інші захворювання під час гетеросексуальних контактів.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

2 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.