Львівські храми прийматимуть цьогорічний міжнародний музичний фестиваль

Польсько-український «Кредобанк» удруге виступив генеральним партнером ІІІ міжнародного  фестивалю «Музика у старому Львові», який відбудеться 13 – 28 серпня та проходитиме у партнерстві із  фестивалем «Музика у старому Кракові» та  є  важливою подією у сфері культурної співпраці України та Польщі.

«Музика у королівському Львові»  –  буде гаслом цьогорічного фестивалю.  Відтак, львів’яни та гості міста зможуть відвідати програми та локації заходу, які відображатимуть настрій цієї старовинної доби. А концертними майданчиками фестивалю стануть храми, які були споруджені ще у часи княжого Львова –  зокрема, церква св. Миколая, церква св. Онуфрія, костел Івана Хрестителя. Окрім того, до фестивалю залучено й інші храми, серед яких – Архикатедральний собор святого Юра, Храм святих верховних апостолів Петра і Павла, Латинський катедральний собор, Вірменський кафедральний собор Успіня Пресвятої Богородиці, Домініканський собор. Концерти також відбуватимуться у Королівських палатах Львівського історичного музею та його  Італійському подвір’ї. Участь у фестивалі візьмуть понад 100 яскравих виконавців з України та Польщі.
Однією ж із центральних подій цьогорічного Міжнародного фестивального проекту «Музика в старому Львові» та «Музика в старому Кракові» стане реалізація спільної концертної програми двох українських оркестрів, що об’єднують Схід та Захід України – львівського камерного оркестру «Віртуози Львова» та маріупольського Муніципального камерного оркестру «Ренесанс».

«Кредобанк» як банк із польським капіталом та банк, що має головний офіс у Львові, підтримує цікаві українсько-польські проекти у сфері культури, – прокоментував подію заступник голови Правління ПАТ «Кредобанк» Дам’ян Раґан. – Цей фестиваль є показовим прикладом українсько-польської культурної співпраці, що дає можливість представити творчі здобутки українських та польських художніх колективів та шедеври світової музичної класики громадянам обох країн. Сподіваємося, що фестиваль “Музика у старому Львові” подарує львів’янам та гостям міста задоволення та гарний настрій».

Ігор Галущак
Львів

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fifteen + eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh