ЄС|NATO

Після виступу Яценюка у мене поменшало оптимізму щодо майбутнього нинішньої Ради – Бригинець

  Щодо прес-конференції Яценюка

Перше, програма Уряду на наступний рік озвучена до підписання коаляційної угоди – це, як мінімум неетично, оскільки саме Уряд повинен виконувати те, що написано в коаліційній угоді. А Яценюк вимагає подати ситуацію так, ніби коаліція виконуватиме те, що хоче він як голова Уряду.

Друге, Яценюк має право називати кандидатів на посади міністрів, як і кожен громадянин. Але коли він говорить це в нинішньому Кабміні, це виглядає трохи дивно. Якщо названі на прес-конференції імена узгоджені із іншими політсилами, то цю дивність можна вибачити. А якщо ні, то можна говорити про те, що створення коаліції в складі 5 політсил в небезпеці.

Третє, навряд етичним з боку Яценюка була пропозиція – призначити Турчинова на посаду спікера. Я не проти Турчинова, але робити це мав точно не Яценюк. Хоча, чому дивуватися, якщо вже за кілька хвилин після закінчення виборів сам Яценюк запропонував себе на посаду Прем’єра.

Підсумок: до прес-конференції Яценюка, я був повний оптимізму стосовно майбутнього ВР 8 скликання. Зараз мого оптимізму стало дещо менше.

Дописувач: Олександр БРИГИНЕЦЬ

 

 

 

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.