ЄС|NATO

Як мільйонер намагався реформувати одне українське міністерство

  Мені тут один мільйонер розповів історію.

Якось, ще після першого майдану, його, бізнесмена, який зробив свій капітал за кордоном, запросили реформувати одне міністерство.

Він, цей мільйонер, там очолив цілий департамент, важливий і гордий, ходив на роботу, і ось, на другий робочий день випадково побачив … жіночий туалет.

Ну як побачив, мимо проходив, а двері були відчинені. І він жахнувся. Кахель розбитий, труби течуть, умивальники іржаві, дверки в кабінках відвалюються. Загалом, жах-жах.

А цей мільйонер – дамський угодник, і весь такий з себе ловелас. І вирішив він зробити дамам подарунок. І за власні гроші найняв ремонтну бригаду, закупив дорогий кахель і німецьку сантехніку.

Через тиждень – туалет було не впізнати. Виблискували новенькі крани, переливалися білизною умивальники і світили теплим розсіяним світлом модні світильники. Жіночий туалет в тому міністерстві став найкрасивішим приміщенням в будівлі, і туди ходили на екскурсії.

Через тиждень мільйонер запитав свою секретарку:

– Ну, що, Лєночка, подобається дівчаткам новий туалет? .. Так? .. Що про мене-то кажуть?

Ну, Леночка усміхнулася і відповідає:

– Ой, подобається, сильно подобається! Краса неймовірна! А про вас, шеф, кажуть: «Ось це новий начальник мужик! Ось це злодюга! Не встиг навіть тижня попрацювати – вже стільки накрав, що навіть туалет  відремонтував! Молодець, думає про людей ».

Так потім і ходила про того мільйонера слава, мовляв, злодюга той ще.

А він сам – звільнився з держслужби через місяць, не витримав, він  не зміг перемогти – ні, навіть не саму корупцію і систему, а стійке переконання В ЛЮДЯХ, що красти у народу, у держави – це нормально.

Дописувач: Галина СЕРГЕЕВА

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.