Авторські статтіУкраїнське військо

Після 500-кілометрового маршу десантники здійснили тренування. Фото

На загальновійськовому полігоні Високомобільних десантних військ, що на Житомирщині, особовий склад зведеної тактичної групи 25 окремої повітрянодесантної бригади ВДВ Збройних Сил України завершив практичне навчання з підготовки та ведення рейдових дій в умовах застосування артилерійських засобів та авіації противника.

До місця проведення навчання воїни-десантники здійснили марш протяжністю понад 500 км комбінованим способом. Після успішного прибуття до визначеного району «крилаті піхотинці» розмістилися у базовому таборі, готові до ведення рейдових дій. Сили розвідувальних підрозділів провели розвідку місцевості з метою виявлення переднього краю умовного противника та здійснили розвідку боєм для виявлення основних вогневих засобів. Після цього військовослужбовці провели рейдові дії, знищуючи виявлені вогневі позиції силами артилерійських підрозділів, що були додані до основних сил: самохідно-артилерійською батареєю 2С9 «НОНА», реактивною артилерійською батареєю БМ-21 «ГРАД», зі штатного озброєння БТР-4Е та великокаліберних кулеметів.

 

Знищивши виявлені вогневі засобі противника, десантники продовжили рейдові дії у тилу противника з метою виявлення та знищення його замаскованих об’єктів. Вийшли із зони проведення рейдових дій у тилу противника «крилаті піхотинці» до району збору, форсуючи водні перешкоди своїм ходом та понтонним мостом.

Після виходу підрозділу в район збору десантники організували кругову оборону.

Міністерство оборони України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.