Авторські статтіТехно

Пілоти винищувачів F-22 отримають віртуальні дисплеї

AL DHAFRA AIR BASE, United Arab Emirates – Capt. Blaine Jones, 1st Fighter Wing pilot, checks the cockpit of an F-22 Raptor before closing the canopy Nov. 30, 2009. Captain Jones is participating in the Iron Falcon exercise while on temporary duty from Langley Air Force Base, Va. Captain Howard hails from Kingman, Kan. (U.S. Air Force photo/Tech. Sgt. Charles Larkin Sr) (Released)

Пілоти ВПС США, що працюють за штурвалом багатоцільових винищувачів п’ятого покоління F-22 Raptor, отримають багатофункціональні нашоломні дисплеї.

За допомогою дисплея льотчики зможуть отримувати інформацію про політ від бортових датчиків винищувача F-22, а також актуальні дані про боєприпаси та озброєнні. Система може бути інтегрована в використовувані сьогодні шоломи HGU-55 / P, або будь-які перспективні шоломи.

Нашоломний дисплей буде розроблений з урахуванням системи катапультування, яка вимагає швидкого від’єднання кабелів. Дисплей здатний витримувати великі перевантаження і виявиться безпечним для льотчика навіть в разі удару при спрацьовуванні катапульти.

Система відображення також буде сумісна з усіма типами озброєння F-22. Перші лабораторні випробування дисплея заплановані на 2017, а ходові тести на винищувачі мають відбутися в 2019-му році. У разі успіху вже в 2020 році система буде прийнята на озброєння.

 

Популярная Механика

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України