Авторські статтіТехно

Підвищення температури Світового океану сприяє розмноженню бактерій

Підвищення температурних показників Світового океану може збільшити кількість небезпечних бактерій в північнихморях. Найімовірніше, тому все більше людей стають жертвами зіпсованих морепродуктів.

Науковці з Італії вважають, що кількість збудників заражень океану зростає в результаті глобального потепління.
На даний момент, загроза для здоров’я людини є невелика. Існує вид бактерій – вібріони, що представляють загрозу при попаданні в кишечник. Дані організми найбільш поширені в найтепліших ділянках океану. У світі налічується більше сотні видів вібріонів, а близько десяти можуть спровокувати як легкі розлади шлунка, так і зараження крові. Найнебезпечніший тип вібріонів викликає холеру. Такий недуг щорічно вбиває від 100 000 до 120 000 чоловік в світі.

Для нового дослідження вчені вивчили збережені проби планктону з районів Північного моря та північної частини Атлантичного океану з 1958 по 2011 рік. Професори виміряли індекс відносної чисельності, щоб проконтролювати, як бактерії відрізняються одині від одних з плином часу.

Експерти виявили, що рівень мікробів виріс разом з температурою води. Наявність мікробів пояснює, чому в Північній Європі з’являється все більше штамів vibrio – інфекцій серед людей, які плавали і пірнали у прибережних водах в період спеки.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

3 + one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.