«Підвели зрадників»: Сазонов стверджує, що Україна програла локальну війну з Росією

Кирило Сазонов заявив на своїй сторінці у «Фейсбук», що у нього є погані новини для українців. За словами політолога, Україна програла локальну війну з Росією, причому, зовсім не тому, що погано боролася. Причина в іншому – підвели зрадники.

Сазонов нагадав, що на вимушений простій, починаючи з 20 квітня, йде «Павлоградвугілля» (найбільше вуглевидобувне підприємство України), а також 3 українські збагачувальні фабрики. Експерти попереджали про наявність такого роду ризиків ще восени минулого року. Адже після того, як дорогу на український ринок відкрили російським електроенергії та вугілля, вітчизняна вуглевидобуток і генерація були просто приречені. І президента, і главу уряду прямо попереджали – росіяни будуть демпінгувати.

Завдання Кремля тут дуже проста – за допомогою демпінгу домогтися, щоб в Україні зупинилися шахти і зменшувалися обсяги генерації електроенергії. Це, в свою чергу, обернеться скороченням надходжень до держбюджету, зростанням безробіття, і, як наслідок, зростанням напруженості всередині країни, як економічної, так і соціальної. Тим не менш, «слуга народу» Андрій Герус все одне продавивши відповідний пункт у законопроект, а монобольшінство його підтримало.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

thirteen + 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh