Авторські статті

«Підвели зрадників»: Сазонов стверджує, що Україна програла локальну війну з Росією

Кирило Сазонов заявив на своїй сторінці у «Фейсбук», що у нього є погані новини для українців. За словами політолога, Україна програла локальну війну з Росією, причому, зовсім не тому, що погано боролася. Причина в іншому – підвели зрадники.

Сазонов нагадав, що на вимушений простій, починаючи з 20 квітня, йде «Павлоградвугілля» (найбільше вуглевидобувне підприємство України), а також 3 українські збагачувальні фабрики. Експерти попереджали про наявність такого роду ризиків ще восени минулого року. Адже після того, як дорогу на український ринок відкрили російським електроенергії та вугілля, вітчизняна вуглевидобуток і генерація були просто приречені. І президента, і главу уряду прямо попереджали – росіяни будуть демпінгувати.

Завдання Кремля тут дуже проста – за допомогою демпінгу домогтися, щоб в Україні зупинилися шахти і зменшувалися обсяги генерації електроенергії. Це, в свою чергу, обернеться скороченням надходжень до держбюджету, зростанням безробіття, і, як наслідок, зростанням напруженості всередині країни, як економічної, так і соціальної. Тим не менш, «слуга народу» Андрій Герус все одне продавивши відповідний пункт у законопроект, а монобольшінство його підтримало.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України