Тактовна авіація ВСУ провела тренування разом з протиповітряною обороною.
«Тактовна авіація не просто виконувала планові польоти, а працювала в інтересах підрозділів протиповітряної оборони.
Встановленим коридором прольоту навчально-бойовий літак Л-39 виконав політ, а екіпажі зенітного ракетного комплексу «Оса-АКМ» потренувалися в його умовному знищенні », – йдеться в повідомленні прес-служби ВЗГ.
Як зазначається під час тренувань, радіолокаційна станція виявляла повітряну ціль за допомогою ЗРК умовно знищували її.
У прес-центрі зазначили, що тренування виявилося вдалим для всіх – і для воїнів-авіаторів, які виконували політ і забезпечували його на землі, і для часових неба.
«На сьогоднішній день основними завданнями зенітних ракетних підрозділів з ЗРК« Оса-АКМ »на озброєнні в районі проведення операції Об’єднання єднаних сил знищення безпілотних літальних апаратів російсько-окупаційних військ. Це – як тактичні, так і оперативні БПЛА. На рахунку цього підрозділу, зокрема, знищений БПЛА «Орлан-10», – йдеться в повідомленні.
Також, на офіційній сторінці Про єднаних сил, з’єднання єднання явився ролик-демонстрація із назвою «Повітряні очі» Об’єднання єднаних сил та їхні наземні пілоти
Частини та підрозділи Об’єднання єднаних сил ефективно застосовують бойові дрони. Кожен із цих бойових “птахів” може виконувати як загальні завдання, так і свої окремі функції. Для них немає складних погодніх умов та мінних полів. Вони можуть бачіті ворога і в темряві, і в куряві, і навіть під час дощу з різким вітром і, відповідно, коригувати вогонь, зокрема, артилерії.
Центри управління БПЛА розгортаються за лічені хвилини на будь-якій місцевості. Безпілотні літальні апарати абсолютно автономні та мають тривалий запас польоту.
Для удосконалення професійного вишколу повсякчас проводяться навчально-тренувальні польоти, під час яких оператори БПЛА відточують свою майстерність.
І коли мова йде за те, що російська авіація це потужна загроза, то росіяни дуже перебільшують, коли називають “найкращим у світі” свій винищувач “Су-57”. Між ним та американцем F-35 є низка відмінностей, і їхній аналіз спростовує гучні заяви російських високопосадовців. Варто зазначити, що в Україні є пілоти, які можуть і вміють маневрувати американськими “пташками”
Американський винищувач обладнаний цілим рядом бортових сенсорів і процесів. Смороду дозволяють йому збирати, аналізувати й будувати динамічну картинку про поле битви, щоб використовувати її в бою. Окрім того, F-35 передавати цю інформацію іншим літакам у реальному часі. акож F-35 може координувати дружні підрозділи в повітряному просторі ворога. Російський “Су-57” не може нічого з цього.