У Чехії затримано підозрюваного у тероризмі іракця

У Празі були затримані двоє громадян Іраку, які, ймовірно, є спільниками іншого іракця, раніше затриманого у Відні.

Австрійська влада  підозрює його у причетності до організації і проведення двох інцидентів з німецькими потягами. Восени минулого року затриманий у Відні громадянин Іраку спробував влаштувати катастрофу з поїздом з Нюрнберга в Мюнхен. У грудні він же поклав бетонні блоки на шляху прямування поїзда у Дортмунда. Тоді дивом ніхто не постраждав.

За найсвіжішою інформацією, затриманий в Австрії іноземець заперечує, що в нього були спільники. Він заявляє про відсутність будь-якого зв’язку з затриманими в Чехії співвітчизниками. Також він не визнає себе терористом і стверджує, що лише хотів помститися Німеччині за участь у військових операціях в Іраку. Раніше він отримав статус біженця в Австрії.

Чеські ЗМІ в свою чергу говорять про зв’язки затриманих в Чехії іракців з їх співвітчизником, заарештованим у Відні. Мова йде про 30-літньому чоловікові і 27-річній жінці. Їх також підозрюють у збиранні коштів на потреби ІГІЛ, і ці кошти зберігалися в Іраку. Іракці були затримані в празькому аеропорту на підставі ордера, виданого Австрією.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh