Підлітку, котрий після ДТП більше двох з половиною місяців провів в комі допоміг Папа Франциск

Глібу Смагіну, хлопчику з Донецької області, котрий постраждав в ДТП і провів 78 днів у комі, допоміг Папа Франциск. Волонтери “Станції Харків”, за кошти Акції “Папа для України”, відправили Гліба Смагіна на реабілітацію до Греції. Хлопчина наразі знову вчиться ходити та робити звичні речі, і попри всі раніші невтішні прогнози, Глібу стає краще.

“Сина пропонували відключити від апарату, говорячи що він “не жилець”, але сьогодні він вже самостійно їсть і пробує стояти” — говорить мама Гліба пані Олена.

Завдяки Акції “Папа для України”, яка передала на лікування і реабілітацію Гліба 21900 євро та 21000 грн, і хлопчик та його мама Олена 2 вересня вилетіли в Грецію . На початку лікарі не давали жодного втішного прогнозу, але через два тижні реабілітації хлопчик самостійно їсть тверду їжу, говорить перші слова та пробує стояти.

Мама Гліба Олена Смагіна говорить, що в грецькому реабілітаційному центрі Евексія їм дали надію: “Лікарі говорять, що зроблять все можливе, але, поки що, гарантій на цілковите одужання не дають.  Хоча й кажуть, що Гліб перший пацієнт, в якого дивовижне прагнення займатися, тренуватися і відновлюватися. На сьогоднішній день Гліб вже самостійно сидить, їсть тверду їжу, вже маленькими ковточками п’є воду і не похлинається. Вже чітко говорить короткі слова і ще багато чого складними фразами, але ще не дуже чітко”.

Акція “Папа для України” стежить за одужанням Гліба, і вірить в його цілковите відновлення.

Нагадаємо, що 29 травня в місті Костянтинівка Донецької області, Гліба котрий їхав на велосипеді, збив позашляховик. Хлопчика в стані коми доставили до Харкова. Дитина провела два з половиною місяці в комі. За його життя боролась мама і волонтери. “Станція Харків” завдяки гранту Акції “Папа для України” відправила Гліба та його маму на реабілітацію в грецький реабілітаційний центр Evexia (неподалік міста Салоніки в містечку під назвою Неа Каллікратія), де дитині дали надію на повноцінне життя.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

16 − thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh