Життя

Факти, які ви навряд чи знали про Овнів

Вітаємо! Овен — перший і найкращий знак Зодіаку. І якщо ви самі є Овном або зустрічаєтеся з представником цього вогняного знаку, ось що ви повинні знати про нього:

Вони — барани

Перш за все, тварина, еквівалентна цьому знаку, — баран. Овен може і не бути самим величним і естетично приємною твариною на землі, але, чорт візьми, він знає, як вести зграю! Овен — символ рішучості, лідерства, авторитету та ініціативи в різних стародавніх історіях і культурах.

Якщо ви коли-небудь працювали над проектом з групою людей, то людина, який взяв на себе велику відповідальність, делегував посади і виконав свою роботу «на ура» безсумнівно — Овен.

Вони агресивні

Марс, Бог війни, — їх правляча планета, а це значить, що вони керуються девізом по життю «не проявляти милосердя / не брати полонених».

Вони кажуть, що вони відчувають, і не фільтрують слова. Все, що у них на розумі, виходить з їхніх вуст. Овні також користуються цією межею, коли хочуть отримати бажане. Будь то людина, робота або навіть останній шматок піци, вам краще зійти з їх шляху до наміченої мети для вашого ж блага.

Вони вогненні

Овни легко спалахують, вони імпульсивні і пристрасні. Вони не зупиняються на шляху до своєї мети і не чекають з моря погоди. Це стосується всіх сфер життя, включаючи особисте.

Вогонь робить їх фантастичними коханцями.

Якщо ви хочете привернути увагу Овна, зробіть наступне: запитайте їх про пригоди, сплануйте подорож на автомобілі і здивуйте спонтанним сексом.

Вони нетерплячі

У Овна багато буйної енергії. Якщо у нього немає виходу для цієї енергії, він буквально закипає і емоційно вибухає.

У Овна немає терпіння. Хочете запросити його на побачення? Будьте там вчасно. Хочете забрати його? Будьте на місці вчасно. Не змушуйте його чекати.

Їм швидко стає нудно

Овнам все швидко набридає, і, якщо ви не будете розважати їх, вони підуть на пошуки пригод, залишивши вас наодинці з собою. Це стосується всього — відносин, школи, роботи, їжі, музики і т. д. Доброю новиною є те, що ви завжди побачите, чи сумує ваш Овен з вами.

Їм потрібно, щоб ви поважали свободу

Тепер, коли ви знаєте, що Овні — агресивні і повні пристрасті лідери, ви повинні розуміти, що вони — надзвичайно незалежні істоти. І багато з них страждають фобією залежності.

Це означає, що Овну потрібен партнер, який буде працювати на пару з ним і підтримувати в усіх починаннях, а не тягнути вниз.

Успіх і рішучість — надзвичайно привабливі якості для Овнів, і вони хочуть бачити поряд з собою того, хто буде поважати їх потреба на особистий простір.

Вони віддані і гиперопекающие

Овен любити опікати і відданий друзям, родині та близьким. Як тільки ви станете частиною їх сім’ї, вони буквально зариють будь-якого вашого кривдника, будь то словесно чи фізично. Це також означає, що вороги ваших друзів і сім’ї також стануть їх ворогами.

Вони будуть любити тебе вічно

Якщо якимось дивом ви досить щасливі, щоб змусити Овна закохатися в вас, повірте, ви дізнаєтеся про це.

Незважаючи на деякі недоліки Баранів, вони будуть любити вас з щирою прихильністю і відданістю. Вся їх енергія, вогонь і пристрасть якимось чином складаються, щоб любити і бути коханими.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України