Під стінами парламенту Одеська “Свобода” вимагала негайно позбавити Ігоря Маркова недоторканости та продовжити судовий процес над ним

27 лютого 2014 року Одеська обласна організація ВО “Свобода” взяла участь у пікетуванні Верховної Ради. Серед вимог одеських свободівців було позбавлення недоторканости Ігоря Маркова – одіозного екс-нардепа та олігарха-українофоба. Націоналісти наполягали на негайному відновленні над ним судового процесу за напад на учасників мирного пікету біля Одеської облдержадміністрації 2 вересня 2007 року.

За словами голови Одеської обласної організації ВО “Свобода” Андрія Маляса, недопустимо прирівнювати Маркова до політичних в’язнів. “Марков – це одіозна особа, якого можна було б судити за цілу низку инших кримінальних злочинів. За ним бандитське свавілля, антиукраїнська діяльність, розпалювання міжнаціональної ворожнечі, сепаратистські заяви, організація функціонування українофобських угруповань. В 2009 році Служба безпеки України здійснювала перевірку на предмет координації діяльности Маркова іноземними структурами. Проте її результати не оприлюднювали. Досі правоохоронні органи не розслідували справу причетности Маркова до організації вбивства в Одесі 17 квітня 2009 року лідера молодіжної патріотичної організації “CiЧ” Максима Чайки.

Люди обурені таким фактом. Після повалення режиму Януковича цього ніхто не міг очікувати”, – наголосив Андрій Маляс.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

11 + three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh