Життя

П’ять видів наших чоловіків

Чоловіки, така характеристика вам навряд чи припаде до душі!

Чоловік Диванний

Цей чоловік наче приріс до дивана. Навіть не віриться, що колись він був зовсім іншою людиною — активним, пристрасним, зацікавленим. А зараз просто лежить, і дивиться в тупі серіали, або їсть біля телевізора, забувши прибрати за собою тарілку, або спить. П’є він не особливо багато, не до «білки» – пару пляшок пива за вечір, нікуди особливо не ходить, хіба що в туалет. Постійно каже, що втомився, стомлений, і хоче відпочити. Роботу не любить, дітьми не цікавиться сексом в останній раз займався в минулому році. Дружину при цьому може мати ділову. Часто повторює: я не п’ю сильно, тебе не б ‘ ю, вдома ночую. Чого ще тобі, худобині, треба?

Прочитайте про те, що існує тільки три типи жінок в природі

Чоловік-Самець

У цього все в порядку і з сексом, і з життєвим тонусом. Навіть занадто в порядку, тому якщо в радіусі 100 метрів від нього виявиться дієва самка – він тут же рветься в бій, сховавши обручку в кишеню. Стежить за собою, веде здоровий спосіб життя, займається спортом. Приносить в дім гроші, що мотивує дружину закривати очі на його «витівки». Однак слід пам ” ятати, що симетричні кроки з боку дружини можуть за один вечір нагородити його рогами куди більш розлогими, ніж він може припустити.

Чоловік-Дармоїд

Якщо стомлений диваном чоловік худо-бідно працює, то дармоїд і це робити не хоче. Просто сидить на шиї у дружини, звісивши ніжки, і зловживає який-небудь гидотою – алкоголем, тютюном, наркотиками, танками. Чому зловживає? Тому що якщо чоловік не при справі, у нього в душі утворюється дірка, затягує туди всяке лайно.

Як стати більш привабливим для оточуючих – у нашій статті

Чим більше такий чоловік сидить вдома, тім більше він деградує, і тим менше у нього шансів знайті роботу. Виходить замкнуте коло, вийти з якого здатні одиниці. А декому й не треба – ж є дружина, вона запрацює.

Чоловік-Естет

Цей чоловік дуже чутливий до змін зовнішності дружини, і постійно говорити їй про це. Поправилася на три кілограми під час вагітності? О, я більше не можу жити з такою свиноматкою. Дитина відригнув на халатик? О, це так ти зустрічаєш чоловіка? Такий чоловік сприймає жінку виключно як секс-об’єкт, і варто їй хоча б трохи втратити привабливість, як він втрачає до неї інтерес. Подальших шляхів, власне, два. Або дружина розлучається з таким чоловіком, або продовжує його терпіти. У той час як де-то на боці у нього заводитися ошатна, не обтяжена дитиною та побутовими турботами коханка.

Вірний чоловік

Ви запитаєте, невже не буває вірних і чесних мужів, які тягти додому зарплату, виховують дітей, будують будинок і люблять дружину без пам’яті? Які балують дружину квітами, прибивають полички, як тільки їх попросиш, а не через місяць, і розуміють, чому жінка взимку не може без шуби? Щоб жити довго і щасливо, відзначити діамантове весілля, і померти в один день?

Я вам скажу, що такі чоловіки бувають. Повинні ж, справді? Інакше стає зовсім сумно.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України