Життя

П’ять промов, які чоловік робить тільки для коханої жінки

Через два тижню після нашого весілля, я дізналася жахливі новини.

Пять вещей, которые мужчина делает только для любимой женщины

Не встигла забутися наше весілля, наповнена щастям і обіцянками вічної любові, як мої батьки сказали, що розлучаються через 27 років шлюбу.

Сказати, що я була розбита – нічого не сказати. Було кілька ночей, коли я безперервно плакала в подушку, не бажаючи нікого бачіті і нічого робити. Але мій чоловік був зі мною.

Він обіймав мене. Він давав мені особистий простір. Він готував мені улюблену їжу. Він дзвонив на мою роботу і залишався зі мною, коли я не хотіла бути одна. Згадуючи цей час, я зрозуміла, що він насправді любить мене.

І хоча це більш сумний досвід, в житті є певні спосібі дізнатися, що чоловік любити вас. Це видно по вчинкам – тім, які здійснюються не для кожної. Їх, звичайно, багато, альо вісь 5 основних, які чоловік робить тільки для жінки, яку любити.

1. Він по-справжньому слухає тебе. Коли людина тобі не байдужий, тобі важливо кожне сказане ним слово. Ти вважаєшся з його думкою і радою, цікавишся їм. І це особливо правдиво щодо чоловіків. Ти зрозумієш, що він любити тебе, тому що він довіряє тобі досить, щоб просити допомоги твоєї і раді.

2. Він буде обговорювати і сперечатися з тобою. Якщо вам не важливий результат, адже ви й не сперечаєтесь через нього, вірно? Тому якщо чоловікові правда важливо вирішити якесь питання, він захоче його обговорювати і сперечатися про це, поки ви не знайдете рішення.

3. Він буде готовий змінити свою думку. Навіть самий впертий чоловік буде готовий змінити свою думку заради жінки, яку любити. Все тому, що він поважає її думка і воно для нього важливо. Він захоче знайті компроміс і буде робити це з радістю.

4. Він завжди буде боротися за тебе. І не тільки, щоб задовольнити своє чоловіче його, а того, що він знає, що таку як ти ще треба пошукати. Тому він не хоче тобі втрачати і буде боротися.

5. Він зробить все заради коханої жінки. Він буде підтримувати її, допомагати, веселитися з нею і ділитися мріями. Він хоче провести з нею своє життя і долати разом все, що їм уготовано.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України