Життя

Чоловік сприймає жінку як ментальний виклик тільки у випадку, якщо не впевнений в тому, що вона належить йому на всі сто відсотків

Є речі, про які багато жінок думали, але ніколи не кажуть.

Мужчина воспринимает женщину как ментальный вызов только в том случае, если не уверен в том, что она принадлежит ему на все сто процентов

Кожна жінка боїться здатися чоловіку занадто вимогливою або занадто залежною. У кожної жінки є в житті чоловік, який наполегливо переслідував її, але варто було їй поступитися, як він тут же втратив до неї інтерес. Кожна жінка знає, що таке, коли всі твої достоїнства сприймають як належить.

Ці проблеми знайомі будь-якій жінці, заміжній або самотній.

Познайомтеся з гарною дівчиною. Кожен з нас знає хороших дівчат.

Мова йде про жінку, яка готова віддати чоловікові, якого вона ледве знає, буквально все, не вимагаючи взамін нічого. Це жінка, яка сліпо вірить усьому, тому що їй хочеться відповідної ласки. Вона готова зробити все, що, на її думку, хочеться її чоловікові. Така жінка хоче зберегти особисті відносини за будь-яку ціну. І багато хто з нас бували в подібних ситуаціях. І це зовсім не дивно.

Хороші дівчата повинні зрозуміти те, що прагнення догодити і виконати будь-яке бажання послаблює повагу до вас з боку чоловіка.

Практично, ви власними руками знищуєте свою привабливість в його очах. Ваші стосунки приречені, мова йде лише про те, скільки ще часу вони триватимуть. Більшість чоловіків не сприймають жінок, які зі шкіри геть вистрибують, як ментальний виклик.

Інтелігентна жінка робить помилку, вважаючи, що якщо вона веде з чоловіком бесіди на політичні теми і відмінно розбирається в питаннях фондового ринку, то тим самим вона стимулює його розум під час обіду. Але ментальний виклик не має нічого спільного з розмовами. Ментальний виклик визначає те, що ви можете очікувати від чоловіка повагу чи ні. Він залежить від того, як ви до нього ставитеся. Він залежить від того, чи розуміє він, що ви не боїтеся його втратити.

Хороша дівчина робить помилку, даючи зрозуміти, що вона доступна для чоловіка у будь-який час. «Я не хочу грати в ігри», – каже вона. Тим самим вона дає йому зрозуміти, що боїться залишитися без нього. І тоді чоловік розуміє, що жінка на 100 відсотків належить йому.

У цей момент жінка і починає скаржитися: «У нього ніколи немає на мене години. Він перестав бути таким романтиком, як раніше».

Жінка винна бути більш прискіплива у питанні доступності. Іноді вона доступна, іноді ні. Але вона мила. Достатньо мила для того, щоб першою прийти на розум чоловікові, коли той вирішить з ким-небудь побачитися. Адже іноді вона погоджується з ним зустрітися.

Що ж з усього цього випливає?

Що вона не належить чоловікові повністю. Про що говорить і те, як ви проводите час з чоловіком. Хороша дівчина після тижня знайомства скромно сидить у кріслі, поки чоловік займається своїми справами. Він може дивитися спортивну передачу по телевізору, чистити рибальські снасті, настроювати гітару або ремонтувати машину. Дівчина буде страждати, але не скаже ні слова. Замість цього вона намагатиметься всіма силами приховати свою нудьгу, лише б провести хоч якусь годину в його присутності .

Розумна Жінка ж, навпаки, негайно почне скаржитися. Недарма ж вона – Жінка! І це зовсім непогано. Зате чоловік зрозуміє, що об неї не можна витирати ноги. Але пам ” ятайте, що ментальний виклик не має нічого спільного зі словесними скандалами. Мова йде тільки про ваші дії і про те, до якої міри ви готові поступитися своїми інтересами. Основи взаємовідносин чоловіка і жінки закладаються з першого дня. З самого початку він свідомо (так, так, саме свідомо!) намагається з’ясувати, як багато він може від вас отримати. На початку відносин зверніть особливу увагу на наступне. Якщо чоловік в період залицяння не хоче нічого для вас зробити це означає, що і в майбутньому він навряд чи зможе вам що-небудь запропонувати. Така поведінка не гідна вас.

Ви заслуговуєте більшого. І ви повинні дати чоловікові це зрозуміти.

Вам доводиться працювати понаднормово? Якщо чоловікові є що вам запропонувати, але ви не дозволяєте йому цього, у нього не залишиться іншого виходу, як відступити. Коли гарна дівчина принижує себе, її поведінка свідчить: «Того, що я можу тобі запропонувати, явно недостатньо. Та й сама я недостатньо гарна».

Справжня Жінка ж, навпаки, посилає свому партнера зовсім інше повідомлення: «Я гарна вже сама по собі. Вдовільняйся цим або забирайся».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України