Новини з Австрії

Pfizer і Moderna підняли для ЄС ціни на вакцини

В Австрії міністр освіти хоче звільнити щеплених учнів від обов'язкових тестів

Два виробника коронавірусной вакцини Pfizer / Biontech і Moderna підвищили ціни в останніх контрактах на поставку для Європейського союзу (ЄС)

Згідно з непідтвердженим повідомленням австрійській газеті, заснованому на договірних документах, доза вакцини від Pfizer / Biontech тепер коштує 19,50 євро замість колишніх 15,50 євро. Вакцина Moderna тепер коштує 21,50 євро за дозу замість колишніх 19 євро. Поки ніяких коментарів ні від однієї з компаній не надходило.

За п’ять тижнів до початку занять в школах влада Австрії виробляє основні умови для безпечного навчання

Як повідомляє журнал Profil, міністр освіти Хайнц Фасманн хоче звільнити вакцинованих учнів від трьох обов’язкових тестів протягом навчального тижня. «Щеплена молода людина повинна отримати користь зі своєї вакцинації. Введенні привілеї для вакцинованих – це зазвичайна урядова лінія ». Рівень вакцинації як і раніше дуже низький, особливо в наймолодших вікових групах від дванадцяти років. Для досягнення колективного імунітету від варіанту Дельта потрібно охоплення близько 85 відсотків.

Після першої кампанії вільної вакцинації на вихідних в Вінер-Нойштадт місто підводить баланс

Більш 12 000 молодих людей у ​​віці до 30 років були запрошені на вакцинацію без попереднього запису. На щеплення прибуло тільки 660 чоловік. Тепер є великі надії на майбутні вихідні, коли кампанія вакцинації знову буде проведена на Arena Nova. Бургомістр міста закликав усіх, хто був вакцинована, мотивувати своїх друзів зробити щеплення на наступному тижні. У суботу та неділю з 8:00 до 18:00 знову можна зробити щеплення без попереднього запису.

Фото: © APA / AFP / JAVIER TORRES

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України