Новини з Австрії

Отруйний павук з коробки з бананами вкусив співробітницю супермаркету в австрійському Граці

Сценарій фільму жахів став реальністю для співробітниці супермаркету в районі Граца. Вона прибирала з прилавка коробку з бананами, коли її вкусила невідома комаха, і її рука сильно розпухла

Для експерта швидко стало ясно: це був вкрай отруйний павук. На щастя, з жінкою все в порядку.

Отруйний павук, мабуть, прилетів в Штирію в коробці з бананами з Еквадору – і влаштував працівникові продуктового магазину в Раабе серйозні проблеми. Коли в понеділок увечері жінка спробувала прибрати банани, вона відчула дуже болючий укус, і її рука відразу ж сильно опухла. На машині швидкої допомоги її доставили в лікарню.

Тим часом поліція закрила магазин, а експерт по рептиліям з Граца Вернер Штангль відправився на пошуки винуватця укусу. «Мені відразу стало ясно, що це, швидше за все, був отруйний павук».

Експерт обстежив магазин в повному захисному костюмі. «Ці павуки дуже агресивні і стрибають на людей, навіть в обличчя», – сказав Штангль, який в цей раз нікого не знайшов. Він підозрює, що ця тварина з сімейства гребінчастих павуків, яких також часто називають банановим павуками. «Вони не дуже великі, але дуже отруйні. Укус може навіть призвести до летального результату ». Однак жінці пощастило: в той же вечір її виписали з лікарні так як її стан покращився.

Після роботи експерта магазин обробили дезінсектором, щоб бути впевненими, що павук більше нікому не зашкодить.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України