Політика

Петро Порошенко один до одного використовує технологію Юлії Тимошенко в 2007-2010 роках, – політолог

З’їзди кандидатів у президенти стали для фаворитів президентської гонки точкою відпочинку. Всі вони давно ведуть кампанію, їм потрібні нові ідеї та смисли. Тимошенко, Гриценко, Зеленський поки що зависли. «Знизити тарифи вдвічі» або назвати себе чесним – це не стратегія перемоги. Ми ще не побачили в дії Зеленського. Відчувається якась пауза. Це, однак, не стосується Порошенка. Той, як бачимо, не виснажився Томос-туром. З його боці, навпаки відчувається драйв. Зі з”їздом Порошенко «коліщатка» його кампанії закрутилися активніше, послідував новий імпульс, в соцмережах все зарухалися. Тут явно відкрилося нове дихання. Як передає replyua.net про це у своєму блозі зазначив політолог Михайло Бесараб.

Він розповідає, що на противагу іншим кандидатам бачимо у Порошенка примітивну, але зрозумілу і дієву стратегію. Ще всі добре пам ” ятають відому кричалку футбольних фанів: «хто не скаче, тієї …». Так вісь штаб Порошенка вже почав нав’язувати нам всім формулу «хто не за Порошенка, то м…», тому що «Порошенко – це Україна». До речі, це один до одного технологія Юлії Тимошенко в 2007-2010 роках. Тоді Україна була саме «Вона». Штаб Порошенка вже давно, а зараз все агресивніше нав’язує електоральну парадигму, в якій виборцям не залишать іншого вибору, крім як вибирати між Порошенком і Росією. Тимошенко в цій формулі відведена роль Росії. І це лягає на переважне сприйняття виборців. Соціологія підтвердить. «Чесну Гриценко» взагалі випадає з цієї конструкції. Він знову не відчув, і навряд чи вже відчує подих годині.

За словами політолога, топ-агітатор Порошенко Подерев’янський дуже лаконічно описавши мотивацію: «я тут, я проти неї». Це дуже просто і зрозуміло. Разом з тим, у нас знову сформується значна частина думаючих патріотів, кому бути проти неї, не досить, щоб стати його. Саме так утворюється група виборців «проти всіх». Це ті, кому соромно і гидко бути собакою Павлова. Як і тоді в 2010 році, такі виборці голосують проти обох не тому, що хочуть комусь помститися. Абсолютно ні. Це просто маніфест самоповаги.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.