Авторські статтіНовини

Туреччина залишається надійним стратегічним партнером України – голова Держприкордонслужби

Про це відмітив Голова Держприкордонслужби України Петро Цигикал під час зустрічі з Командувачем Турецької Берегової Охорони контр-адміралом Ахметом Кендіром.

Петро Цигикал: Туреччина залишається надійним стратегічним партнером України

Очільник українського прикордонного відомства зазначив, що «ми й надалі будемо розвивати дружні відносини між Державною прикордонною службою України і Турецькою Береговою Охороною на благо наших народів».

«Сьогоднішня зустріч – це продовження традиційно конструктивної співпраці наших відомств і країн у цілому», – сказав Петро Цигикал.

В свою чергу Ахмет Кендір висловив впевненість, що ця зустріч і майбутні посилять співробітництво між країнами і відомствами.

«Забезпечити безпеку на Чорному морі необхідно для обох наших країн і є нашим обов’язком. Саме тому ми продовжуємо розвивати дружні стосунки з країнами Чорноморського басейну, щоб посилити співробітництво. І ми впевнені, що треба покращувати безпеку в Чорному морі», – сказав він.

У ході зустрічі українська та турецькі делегації обговорили поточну обстановку та стан боротьби з протиправною діяльністю в Чорноморському басейні. Зокрема, вони визначили, що одним із основних пріоритетів співробітництва є спільна боротьба з транскордонними злочинними угрупуваннями, протидія торгівлі людьми та нелегальній міграції. Важлива увага в цьому напрямку акцентувалася на започаткувані активної співпраці між оперативними підрозділами.

Петро Цигикал: Туреччина залишається надійним стратегічним партнером УкраїниПетро Цигикал: Туреччина залишається надійним стратегічним партнером України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України