Туреччина залишається надійним стратегічним партнером України – голова Держприкордонслужби

Про це відмітив Голова Держприкордонслужби України Петро Цигикал під час зустрічі з Командувачем Турецької Берегової Охорони контр-адміралом Ахметом Кендіром.

Очільник українського прикордонного відомства зазначив, що «ми й надалі будемо розвивати дружні відносини між Державною прикордонною службою України і Турецькою Береговою Охороною на благо наших народів».

«Сьогоднішня зустріч – це продовження традиційно конструктивної співпраці наших відомств і країн у цілому», – сказав Петро Цигикал.

В свою чергу Ахмет Кендір висловив впевненість, що ця зустріч і майбутні посилять співробітництво між країнами і відомствами.

«Забезпечити безпеку на Чорному морі необхідно для обох наших країн і є нашим обов’язком. Саме тому ми продовжуємо розвивати дружні стосунки з країнами Чорноморського басейну, щоб посилити співробітництво. І ми впевнені, що треба покращувати безпеку в Чорному морі», – сказав він.

У ході зустрічі українська та турецькі делегації обговорили поточну обстановку та стан боротьби з протиправною діяльністю в Чорноморському басейні. Зокрема, вони визначили, що одним із основних пріоритетів співробітництва є спільна боротьба з транскордонними злочинними угрупуваннями, протидія торгівлі людьми та нелегальній міграції. Важлива увага в цьому напрямку акцентувалася на започаткувані активної співпраці між оперативними підрозділами.

Петро Цигикал: Туреччина залишається надійним стратегічним партнером УкраїниПетро Цигикал: Туреччина залишається надійним стратегічним партнером України

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh