Новини з Австрії

Перші дані: скільки австрійців інфікувалися коронавірусом вже після вакцинації

Вперше доступні достовірні дані про те, скільки австрійців заразилися коронавірусом, незважаючи на вакцинацію

Поки точні дані доступні тільки по Форарльбергу. Згідно їм 93,4 відсотка з 27 600 пацієнтів в цій федеральній землі не були вакциновані. Тільки 0,5 відсотка захворювань виникли більш ніж через три тижні після першого уколу і тільки 0,16 відсотка після другої імунізації.

Ці цифри були представлені AGES на останньому засіданні коронавірусної комісії, внутрішні протоколи якої доступні стали АПА. Абсолютні цифри не наводяться, але 0,5 відсотка відповідають 138 пацієнтам, 0,16 – 44 . Три тижні після першої дози – важлива позначка, так як з цього моменту вхідні тести не проводяться. Щоб проілюструвати взаємозв’язок: на сьогоднішній день близько 146 000 чоловік в Форарльбергу отримали часткову вакцинацію, майже 44 000 – повністю вакциновані.

Земля Тіроль також провела свої власні дослідження. Було зареєстровано 42 так званих «прориви у вакцинації», троє з них загинули. Однак тут використовувалися інші стандарти, ніж в Форарльбергу. Враховувалися тільки особи з симптомами, які вже отримали другу вакцинацію. На даний момент в Тіролі майже 279 000 частково імунізованих.

Незабаром має з’явитися більше достовірних даних по всій країні

У всякому разі, про це повідомила координатор вакцинації Катаріна Райх. Дані про вакцинацію повинні бути звірені з даними з регістра епідеміологічної реєстрації (EMR), в який різні органи вносять числа інфекцій.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України