Новини

Перспективи навчання у Словаччині для українців 2023

Навчання за кордоном – це не просто цікавий досвід, а й якісна освіта, завдяки якій перед випускниками відчиняються двері для гарної та високооплачуваної роботи. Тому сьогодні ми розглянемо перспективи освіти у Словаччині для українців.

 

Чому Словаччина?

Почнемо із загальних плюсів Словаччини? Тут можна знайти багато позитивного. Близьке прихильність до України, легкість у вивченні мови, безкоштовна та якісна освіта, гарне ставлення до іноземців та багато іншого. Крім того, Словаччина входить до Європейського Союзу, що дозволяє студентам подорожувати, навчатися в інших країнах за різними програмами, користуватися відмінними знижками, які належать студентам.

Крім цього, освіта в Словаччині для українців – цэ досить легка легалізація в країні. Студенти-іноземці отримують ВНЖ на період всього навчання вже в перші місяці першого курсу, а також мають можливість легально працювати до 20 годин на тиждень.

Плюс до всього це недороге проживання у гуртожитках, де є все необхідне, але ціни помітно нижчі ніж в інших країнах Заходу та доступні ціни на продукти та товари першої потреби.

 

Плюси під час вступу

 Головний плюс – відсутність вступних іспитів. Вам не потрібно проводити багато годин у бібліотеці, щоб запам’ятати всі правила та дати. Це означає, що перед вступом до Словаччини ви можете більше відпочивати, потроху вивчати словацьку мову і не переживати, чи вистачить у вас балів, щоб вступити до того чи іншого університету. Навіть там, де є якісь іспити чи мотиваційні співбесіди, проходять досить легко, тому що вас готують до цього.

Ще одна перевага – ви за короткий час вивчаєте основи нової для себе мови, знайомитися з новими людьми та готуєтеся до однієї з найяскравіших подій у житті – переїзду в іншу країну.

 

Плюси під час навчання

 

Тут усе очевидніше – навчання в європейських університетах, самостійне життя та здобуття справді якісної освіти.

Почнемо спочатку. Переїхати в іншу країну – це не просто цікаво, а й можливість покращити свої комунікаційні навички, завести нових друзів із інших країн. У майбутньому вам стане в нагоді той факт, що ви ризикнули і поїхали вчитися в іншу країну – цей факт відразу ж поставить на вашому резюме великий плюс. Завдяки переїзду та навчанню ви швидше навчитеся жити самостійно, вирішувати конфліктні питання та справлятися з усіма труднощами.

Варто згадати і про те, що навчальний тиждень у Словаччині найчастіше триває чотири дні на тиждень, що означає, що час для самостійної підготовки завдань, роботи та подорожей точно знайдеться. А подорожувати ви точно будете: сама країна дуже гарна плюс є безліч варіантів як буквально за 10-20 євро дістатися таких країн як Португалія, Італія або Франція.

Плюси після закінчення університету

 

Європейська освіта та диплом є великим плюсом вже самі собою. Про це можна судити з того, що університеті Словаччини приділяють велику увагу навчальним програмам. Щороку їх актуалізують, тому ви не зустрінете за час навчання підручників минулого століття та навіть минулого десятиліття. Також багато викладачів періодично їздять до різних країн, щоб підвищувати свою кваліфікацію та переймати досвід інших. І все це робиться для того, щоб їхні студенти могли бути конкурентоспроможними на ринку праці як у самій Словаччині, так і за її межами. Саме тому незважаючи на те, що країна невелика, університети, які в ній знаходяться і їх випускники відомі далеко за межами країни.

Після закінчення будь-якого державного університету в Словаччині ви легко зможете знайти ту роботу, яку хочете саме ви. Наша порада проста: проявляйте себе з перших днів навчання, намагайтеся якнайбільше практикуватися і починаючи з середини останнього курсу шукайте роботу. Складіть грамотне резюме і ваше майбутнє місце роботи не забариться.

Освіта в Словаччині для українців перестає бути привілеєм багатих сімей, які можуть дозволити оплатити дитині кілька років у закордонному університеті. Вступ до будь-якого університету сьогодні дійсно доступни фактично кожному і розпочати роботу над своїм успішним майбутнім ви можете вже сьогодні.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України