Техно

Перший приватний у світі надзвуковий реактивний літак XB-1 літатиме зі швидкістю 1,7 Маха

Авіаційна компанія Boom Supersonic збудувала XB-1, перший у світі надзвуковий літак незалежної розробки. Авіакомпанія впроваджує авіаційні технології нового покоління, такі як “композити з вуглецевого волокна, передова авіоніка та оптимізована за допомогою цифрових технологій аеродинаміка, що забезпечують стійкі надзвукові характеристики”.

Надзвуковий реактивний літак XB-1 може похвалитися вражаючими характеристиками, такими як фюзеляж з вуглецевого композиту та титану, має три двигуни General Electric J85, які створюють загальну максимальну тягу 12 300 фунтів сили. Літак вже пройшов великі наземні випробування.

Первый в мире сверхзвуковой реактивный самолет XB-1, независимой разработки, будет летать со скоростью 1,7 Маха

«Прогрес, досягнутий під час першого польоту XB-1, відображає колективні зусилля команди зі створення та безпечного управління першим у світі незалежно розробленим надзвуковим літаком», – йдеться у заяві Блейка Шолла, засновника та генерального директора Boom Supersonic.

Федеральне управління цивільної авіації (FAA) провело детальну перевірку літака та видало Boom Supersonic експериментальний сертифікат льотної придатності.

“Цілком природно, що XB-1 зараз наближається до першого польоту в повітряному та космічному порту Мохаве, де було проведено понад 50 перших польотів та інших важливих авіаційних заходів”, – сказав Шумейкер, головний льотчик-випробувач Boom Supersonic.

Первый в мире сверхзвуковой реактивный самолет XB-1, независимой разработки, будет летать со скоростью 1,7 Маха

XB-1 закладає основу для Boom Supersonic’s Overture, екологічного надзвукового авіалайнера, який працюватиме на 100-відсотковому екологічному авіаційному паливі, і літатиме зі швидкістю 1,7 Маха. Ця швидкість удвічі перевищує швидкість найшвидших сучасних авіалайнерів.

Boom Supersonic веде переговори про застосування нового літака в уряді та обороні та користується підтримкою та співпрацею кількох компаній, включаючи Aernnova, Leonardo, Aciturri, Safran Landing Systems, Eaton, Collins Aerospace та ВПС США.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України