Авторські статтіТехно

Перший реактивний ранець JB – 10 буде доступний на ринках Європи

Девід Майман, створив реактивний ранець JB-10, він оголосив, що його винахід скоро буде доступний на ринках Європи, із застереженням: «для висококваліфікованих покупців». Перші комплекти будуть відвантажені в квітні-травні наступного року.

Девід Майман в минулому працював пілотом в Австралії. Разом з групою інженерів він розробив реактивний ранець, який керується за допомогою двох джойстиків.

Зовні він абсолютно не схожий на той, який був показаний кіноглядачам агентом 007 Джеймсом Бондом. Ранець вперше з’явився у фільмі «Кульова блискавка».

Блок настільки легкий для того, щоб його зуміла перенести одна людина. Кількість проведеного в повітрі часу – від 5 до 10 хвилин залежить від запасу палива. Він може розвивати швидкість до 96 кілометрів на годину і піднімати в повітря вагу до 160 кілограм. Творці повідомляють, що зараз ведуться розробки ранця, за замовленням командування спецоперації США, у якого є чотири двигуна, здатного піднімати вагу 317,5 кілограм.

Краудфантингова компанія допомогла зібрати 45 379 000 000 доларів. Завдяки цій сумі розробники зможуть створити електричну версію ранця, яку вони мають намір продавати за 250 000 доларів поштучно.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України