Право

Перерізали огорожу: на Закарпатті 18 осіб прорвалися в Угорщину

У Закарпатській області недалеко від кордону виявлено покинутий мікроавтобус Volkswagen Transporter. Імовірно його використовувала група з 18 осіб, які, імовірно, втекли до Угорщини.

Першим про подію написав у своєму Telegram-каналі місцевий журналіст Віталій Глагола. За його словами, інцидент стався на території відділу прикордонної служби “Лужанка”. Мікроавтобус на польовій дорозі виявив оператор безпілотника прикордонної служби. Прикордонники прибули на місце для перевірки і виявили порожній і відкритий білий Volkswagen із номерами АО4655АІ.

“Під час обстеження території знайшли сліди, що ведуть до кордону з Угорщиною. Також виявили проріз у загороджувальному паркані та сліди на контрольно-слідовій смузі”, – пише журналіст.

За його словами, попередньо оперативним шляхом вдалося встановити, що 18 осіб із буса незаконно перетнули кордон.

За даними журналіста “Глаголи”, занедбаний автомобіль правоохоронці помістили на штрафмайданчик у Береговому.

“Цей бус незадовго до цього засвітився в Береговому і селі Геча. Це виявили по камерах”, – додав він.

Речниця Мукачівського прикордонного загону Леся Федорова зазначила, що спроби незаконного перетину кордону прикордонниками попереджаються щодня. Водночас злочинні угруповання постійно намагаються здійснити переправлення осіб через кордон, змінюючи тактику своїх дій. Останнім часом навіть вдаючись до зухвалих спроб.

Зокрема, вона підтвердила, що днями прикордонний наряд біля кордону з Угорщиною на польовій дорозі справді виявив транспортний засіб без водія. Це був мікроавтобус Volkswagen.

“При подальшому огляді місцевості було виявлено пошкодження загороджувального паркану та сліди осіб. Наразі проводяться необхідні для з’ясування всіх обставин дії”, – розповіла Федорова.

За її словами, також перевіряється інформація зокрема про кількість порушників, які могли б незаконно перетнути кордон або потрапити на територію суміжної країни.

“Про дану ситуацію ми повідомили угорську сторону, але поки що вона поки що не надала інформації і не підтвердила факт незаконного перетину кордону”, – додала речниця.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України