Авторські статті

Переговори України з кредиторами про держборг зрушилися з мертвої точки – WSJ

NV.ua

Україна наблизилася до угоди з кредиторами, Інформує NV.ua.

Група найбільших кредиторів України погодилася списати частину державного боргу України, повідомляє The Wall Street Journal з посиланням на близькі до переговорів джерела.

При цьому повідомляється, що кредитори докладають зусиль щодо забезпечення швидкої, взаємоприйнятної і стійкою реструктуризації боргу, в той же час зберігаючи доступ країни до ринків капіталу.

Співрозмовник, знайомий з ходом переговорів, заявив виданню, що Україна останнім часом показала, що готова погодитися на списання менш великої частини боргу, ніж обговорювалося раніше.

Як повідомлялося, переговори України з кредиторами про реструктуризацію боргів фактично зайшли в безвихідь. У зв’язку з цим міністр фінансів Наталія Яресько у своєму зверненні до громадян заявила, що незважаючи на складність економічної ситуації в країні, міжнародні кредитори затягують предметні переговори. У свою чергу спеціальний комітет кредиторів відкинув звинувачення міністра у відмові допомогти країні у реструктуризації боргу.

На цьому фоні в уряді кажуть про можливість введення мораторію на виплату зовнішніх боргів – по суті це технічний дефолт.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України