Авторські статті

Перед Воскресінням Христовим в Україні відбулися суттєві зрушення в реформуванні економіки та соціального захисту

Сьогодні поговоримо про справи внутрішні. Реформи тільки набирають обертів, але крім них за останній час було ще дуже багато «смачного».

ВР постановила про заборону комуністичної ідеології та символіки. Хоч і з запізненням майже в 24 роки, але це було зроблено. Тепер справа за простим населенням, адже совок витравляти потрібно не тільки з центральних площ, офісів або преси. В першу чергу, кожен повинен переглянути свої життєві цінності, орієнтири. Ми йдемо в Європу, і там немає місця для рабського.  Також додам, що відтепер архіви КДБ та ін. радянських спецслужб відкриті.

Також прийняті поправки до законів, що спрощують ведення бізнесу. Головне досягнення – скорочені терміни отримання дозволів, ліцензій в 2-3 рази. Але це тільки перший етап. Далі – ліквідація СЕС, і повна трансформація законодавства, що зробить відкриття та ведення бізнесу більш простим і доступним.

Я з нетерпінням чекаю реформи охорони здоров’я та освіти. Медицина має бути страховою, тендери – прозорими, а освіта – за Болонською системою (на заміну існуючому перекрученню).

Реформа МО – в руках волонтерів та класних фахівців, тому я навіть не переживаю, що все вийде, незважаючи на те, що буде важко, а нинішня система буде опиратися до останнього.

Реформа МВС потихеньку набирає обертів. Радує, що після її проведення міліція буде захищати, а не карати і вести свою гру. Я в цьому впевнений. Арешт прокурора Краматорська – це навіть не показник, це тільки початок. Чиновників також стосується.
Начальником Харківського управління міліції призначено Андрія Крищенка. Це просто мега-новина, без перебільшень. Харків’яни незабаром зможуть спати спокійно, я не сумніваюся в цьому. Патріот, хороша людина і відмінний фахівець, що знає свою справу, до того ж, ще й мій земляк – це мінімум з того, що можна сказати про Андрія Євгеновича. Якби горлівська міліція свого часу брала приклад з нього і Германа Приступи (заступник Крищенко), Горлівку ніколи і ніхто б не здав. А так, передаю «привіт» колишнім міліціонерам, а нині зрадникам України з м. Горлівки. Ви, сволочі, тільки бабок, які торгують зеленню та малоліток з алкоголем могли лякати. Потім і зовсім країну зрадили. Нічого страшного, ми про кожного з Вас подбаємо, щоб ні один урод не втік від відповідальності.

Але найголовніша новина цього тижня – визнання УПА, ОУН, УНР, СВУ, УСС, ЗУНР та ін. українських національно-визвольних організацій 20 століття борцями за незалежність. Через багато років ветерани цих організацій нарешті зможуть отримати нагороди і соц. пільги. Тепер заперечення цього факту буде визнано протиправним і переслідуватися Законом. І це теж вірно.

Трохи про міжнародні справи.

Прем’єр-міністр Греції відвідав Москву. От тільки не врахували греки, що годівниця прикривається через відсутність грошей. Сподіваюся, путінських вигодованців буде все менше. Щодо самої Греції – її врятує тільки зовнішнє управління, бо ні місцева, ні центральна влада палець об палець не вдарять для стабілізації економіки. Час халявних кредитів підійшло до кінця. ЄС поступово бере боргові зобов’язання Греції під свій контроль, і традиційно жити по кредитах, нічого не роблячи, більше не вийде. Так бути просто не може.

Наостанок хочу зробити невеликий анонс. 17 квітня я опублікую статтю в пам’ять Володимира Рибака, який був викрадений і звірячому вбитий рік тому. Горлівка пам’ятає про своїх героїв і ніколи їх не забуде!

Bohdan Miroshnikov, для Голос Українською (переклад – Голос українською)

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.