Українці в Чехії

Перелік обмежень, що вводяться з 5 жовтня 2020 року в Чеській республіці

Як повідомляє інформаційне агентство ЧТК, з понеділка 5 жовтня 2020 року на території Чеської республіки вводяться додаткові обмеження і заходи щодо запобігання поширення коронавіруса. Нижче наводимо додаткові попереджувальні заходи, які будуть введені з понеділка.

Забороняється проведення масових заходів всередині приміщень з кількістю учасників понад 10 осіб і більш ніж 20 осіб при проведенні на відкритому повітрі.

Виняток зроблено для засідань судів, представництв муніципалітетів, робочих колективів і членів сім’ї. Крім того, обмеження не торкнутися роботи басейнів, аквапарків, фітнес-центрів і тренажерних залів. При проведенні богослужб буде заборонено співати і кількість учасників буде обмежено до 100 чоловік. При цьому всі учасники будуть зобов’язані дотримуватися дистанції.

За одним столиком в ресторанах може перебувати максимум шість чоловік. Нові заходи за словами Міністра охорони здоров’я ЧР не торкнуться магазинів.

Середні школи в регіонах, позначених червоним або помаранчевим кольором, будуть закриті на два тижні. Навчання буде дистанційне. Початкові школи будуть відкриті, проте при наявності уроків музики, спів буде заборонено. Крім цього, в середніх школах буде заборонено займатися фізкультурою, яка буде замінена перебуванням дітей на свіжому повітрі. Робота дитячих садків не обмежується.

Кількість глядачів буде обмежено до 500 осіб при відвідуванні театрів і кінотеатрів. При цьому скасовуються перерви під час вистав. Оперні вистави та мюзикли скасовуються. Також будь-які виступи, що супроводжуються співом, скасовуються. Проведення балів заборонено.

Спортивні змагання будуть проводитися виключно без участі глядачів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України