Перелік обмежень, що вводяться з 5 жовтня 2020 року в Чеській республіці

Як повідомляє інформаційне агентство ЧТК, з понеділка 5 жовтня 2020 року на території Чеської республіки вводяться додаткові обмеження і заходи щодо запобігання поширення коронавіруса. Нижче наводимо додаткові попереджувальні заходи, які будуть введені з понеділка.

Забороняється проведення масових заходів всередині приміщень з кількістю учасників понад 10 осіб і більш ніж 20 осіб при проведенні на відкритому повітрі.

Виняток зроблено для засідань судів, представництв муніципалітетів, робочих колективів і членів сім’ї. Крім того, обмеження не торкнутися роботи басейнів, аквапарків, фітнес-центрів і тренажерних залів. При проведенні богослужб буде заборонено співати і кількість учасників буде обмежено до 100 чоловік. При цьому всі учасники будуть зобов’язані дотримуватися дистанції.

За одним столиком в ресторанах може перебувати максимум шість чоловік. Нові заходи за словами Міністра охорони здоров’я ЧР не торкнуться магазинів.

Середні школи в регіонах, позначених червоним або помаранчевим кольором, будуть закриті на два тижні. Навчання буде дистанційне. Початкові школи будуть відкриті, проте при наявності уроків музики, спів буде заборонено. Крім цього, в середніх школах буде заборонено займатися фізкультурою, яка буде замінена перебуванням дітей на свіжому повітрі. Робота дитячих садків не обмежується.

Кількість глядачів буде обмежено до 500 осіб при відвідуванні театрів і кінотеатрів. При цьому скасовуються перерви під час вистав. Оперні вистави та мюзикли скасовуються. Також будь-які виступи, що супроводжуються співом, скасовуються. Проведення балів заборонено.

Спортивні змагання будуть проводитися виключно без участі глядачів.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

six + fourteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh