Новини з Австрії

Криваве пограбування з молотком в Австрії: чоловіка зупинили на дорозі та відібрали авто

Жорстоке пограбування в ніч на неділю: приблизно о першій годині ночі в Тіролі незнайомці зупинили водія, напали на нього і забрали його машину.

У неділю близько 1:40 випадковий водій виявив 52-річного чоловіка з Греції на узбіччі головної дороги на Фернпассштрассе в муніципалітеті Нассерайт (район Имст).

Потерпілий повідомив патрулю поліції, що він їхав в Італію на машині з Німеччини. На дорозі Фернпасс його раптово наздогнав невідомий автомобіль, чорний позашляховик, і змусили зупинитися. Після цього з машини вийшли двоє невідомих, відкрили двері водія автомобіля і вдарили його молотком по голові. Після чого витягли з машини і кинули на узбіччі. Потім невідомі злочинці на обох автомобілях виїхали в напрямку Нассерайт. Викраденим автомобілем виявився чорний Citroen Berlingo з німецької реєстрацією. Інтенсивний пошук двох автомобілів за участю кількох патрулів поліції поки не увінчався успіхом.

Потерпілий був доставлений в лікарню в Замсі. Більш докладні деталі злочину в даний час невідомі і є предметом подальшого кримінального розслідування.

За матеріалами: https: //www.heute.at/
Фото: Google Maps

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України