ЄС|NATO

Пенсії жителям окупованих територій виплатять після їх звільнення від терористів

   Усі пенсії, соціальні виплати та пільги мешканцям територій Донецької і Луганської областей, які тимчасово не контролюються центральною владою, будуть обов’язково виплачені, як тільки російські терористи заберуться геть. Про це повідомляє Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на своїй сторінці у “Фейсбуці”.

“Усі ці кошти зараз нараховуються, але в нинішніх умовах вони просто не дійдуть до людей, їх вкрадуть російські бандити, і це буде не що інше, як пряма підтримка російського тероризму. Уряд не буде фінансувати терористів, самозванців і пройдисвітів”, – сказав Яценюк.

“Уряд також не припинить постачання газу і електроенергії в Донецьк і Луганськ. Тому що це призведе до гуманітарної катастрофи. Це наші території, це наші люди, і Уряд не дасть їм замерзнути. Але офіційно заявляю: сума коштів, яка накопичена в Уряді для виплат соціальних пільг і субсидій, буде зменшена на вартість електроенергії і газу, яку ми зараз поставляємо на території Донецької і Луганської областей, що тимчасово не контролюються центральною владою”, – зазначив голова уряду.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

  1. Да, замерзнуть не дадим, а с голоду подыхайте…Браво, Украина! С логикой все в порядке: зачем вам столько пенсионеров наДонбассе, вымрет половина и хорошо, экономия какая будет. А вот если бы Верховна Рада вымерла вся, то экономия и польза для всей страны была бы намного больше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.