ЄС|NATO

Китайці «закопали» черговий проект Росії

   Брати китайці в черговий раз помахали ручкою високодуховним сусідам. Цього разу мова йде про китайський автоконцерні Lifan Motors який відмовився від $ 150 млн. проекту з будівництва автозаводу в Калузькій області в Росії.
Звичайно, що змусило китайських братів до такого не упередженого  рішення, санкції підступного заходу, репутація Росії або збитковість заводу з огляду на різке падіння продажів автомобілів в країні, поки залишається загадкою. Але, з якою сторони не підійди до даного питання, все не на користь неосяжної.
Якщо справа в санкціях, то перспектива подальшої взаємодії з міжнародними концернами у Росії дуже туманна, хіба, що з представниками КНДР, Сирії та Науру.
Питання про репутацію не додає оптимізму, адже не секрет, що Єльцин, яким б не був  веселуном, але намагався репутацію Росії “підняти “.  Останні ж події підтверджують тренд на стереотип про триєдність всеросійському: горілка, мотрьошка, бололайко!
Але, якщо вся справа в збитковості підприємства, то і тут підводні камені – адже тоді виходить, що справи в Росії так погані, що навіть китайський непотріб не окуповується в цій процвітаючій і розвиненій країні.
Однак … тополі-Іскандери, бублики-бублики …

Джерело:  zloy-odessit

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.